Hocu da igram... - ... samo još da nadjem ST-a i igrace...

Odličan gothic punk sistem

Moderator: Lord Melkor

Hocu da igram... - ... samo još da nadjem ST-a i igrace...

Postod Zli u Ned Nov 03, 2002 2:59 pm

Dve godine sam bio gm za jednu v:tm kampanju, samo što sam ja sad u Beogradu, a igraci kud koji - Niš, Kragujevac, Torino...

Elem, pošto sam na medicini nemam baš mnogo vremena za gm-ovanje, pa ako bi neko hteo da vodi novu kampanju (a još zna i ljude koji bi hteli da igraju), neka se javi...
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Uto Jul 03, 2001 3:35 pm

Hocu da igram...

Postod TheSentinel u Ned Nov 03, 2002 9:45 pm

Imam ljude, i imam gotovo spremnu kampanju.....Samo jedini problem je shto sam tu tek od 20g Decembra.....Pa,ako imash strpljenja, super, igramo :)!
Obozavam svoj old school "poni je tek nastao i imao si samo nekoliko avatara" avatar, kao i svoj potpis is 2002ge :)

Pain heals-----Chicks like scars----And glory----lasts-----FOREVER! Now CHAAAAAAAAARGE!
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Okt 20, 2001 9:37 pm

Hocu da igram...

Postod Zli u Uto Nov 05, 2002 4:24 pm

Odlicno!

Ako imas nesto vise o kampanji mozes da mi posaljes na mejl.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Uto Jul 03, 2001 3:35 pm

Hocu da igram...

Postod TheSentinel u Uto Nov 12, 2002 4:38 pm

Pa nemam nikakve specijalne detalje koje mogu da odajem-
Igra se najnovija edicija Vampire-a sa databazom SVIH bloodlineova i disciplina i kompatibilna sa mummy i werewolfom itd.......Mozesh dakle biti, pa, shta ocesh! Kreiram likove nasamo sa svakim igrachem i odrolamo prelude a onda prelazimo na igru......
Obozavam svoj old school "poni je tek nastao i imao si samo nekoliko avatara" avatar, kao i svoj potpis is 2002ge :)

Pain heals-----Chicks like scars----And glory----lasts-----FOREVER! Now CHAAAAAAAAARGE!
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Okt 20, 2001 9:37 pm

Povratak na Vampire the Masquerade