Sukiyaki Western DJANGO

Sve o najnovijim filmovima

Moderatori: Galadriel0hr, Archmage, pirat_w

Sukiyaki Western DJANGO

Postod Billy Chenowith u Sre Jun 20, 2007 2:43 pm

juče sam ponovo pogledao DEAD OR ALIVE - HANZAISHA čuvenog japanskog reditelja takashi miike-a, i taj film mi je svakako jedan od njegovih najboljih. što me podseti da otvorim ovu temu...

miike upravo završava svoj novi projekat, japanski rimejk sjajnog špageti vesterna serđa korbučija - DJANGO iz '66. , o usamljenom revolverašu koji vucara mrtvački kovčeg sa sobom, te u njemu priručni top :)

sama zamisao mi je zvučala vrlo zanimljivo, a sad kad videh i trejler, miike-ov django mi definitivno upada medju najiščekivanije filmove :)

epizodnu ulogu će igrati i kventin tarantino, dok će django verovatno biti masanobu ando, koga pamtimo kao zajebanog kiriyamu iz battle royale-a.

pogledajte tizer s jutuba

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d7xky1xU0QA[/youtube]

release date bi trebalo biti septembar 2007.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 3:07 am

Re: Sukiyaki Western DJANGO

Postod Green Fairy u Čet Jun 21, 2007 1:52 am

Heh, pogledah trejler za Djanga pre nedelju dana i mogu ti reci da sam i ja prilicno zagrejana, s obzirom na to da ne volim vesterne... S druge strane, imamo ludog Takashija (od kog uvek mozes da ocekujes neocekivano) koji ce, verujem, uciniti sve (uostalom kao i uvek) da ovaj film bude sve samo ne obican (klasican) vestern. Zapravo, vec u trejleru videh da film ima sve sto mu je potrebno da bude jako dobar, tj da se meni dopadne, a primetih i finu pesmicu koja ga prati :) Obrada pesme o Djangu iz rane verzije, samo na japanskom, hehe... Super..

Dakle, ceka se septembar..

P.S.-DEAD OR ALIVE - The most bizarre movie ever! :lujka:
The Universe is over. It's my job to put it all in order now, and lock the place behind me as I leave...
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Dec 31, 2005 8:52 pm

Postod Billy Chenowith u Pon Mar 03, 2008 1:09 pm

odgledao sam film sinoć na festu i sjajan je. potpuno uspeo projekat :) ima već neko vreme da se pojavio na super dvd-ripu na 2 cda pa eto...
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 3:07 am

Postod m.ACA.k u Uto Mar 11, 2008 9:09 am

ha tek sada sam video temu, ja sam ovaj film gledoa prošle nedelje u bioskopu i dopao mi se, nekako je....drugačiji, meni ima vieše komičnih scena nego nekih drugih, mada mi je nekako najmanje kaubojski od svega :)

takodje jako je bizarno što pričaju na onom raspadnutom engleskom :)
Meni se posebno dopao onaj ljigavi mali šerif, kojeg nikako nis mogli da ubiju.......
sve u svemu vredi ga pogledati
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Nov 22, 2003 10:09 pm

Povratak na Filmske novosti