dario argento's THE THIRD MOTHER

Sve o najnovijim filmovima

Moderatori: Galadriel0hr, Archmage, pirat_w

Re: dario argento's THE THIRD MOTHER

Postod mnb u Ned Feb 03, 2008 1:02 am

A ja juce pogledao THE CHURCH i veceras LA TERZA MADRE i a) nije mi jasno zasto Ardjento nije sam rezirao prvi, i b) ako je kopija drugog koju sam gledao kakojim slucajem rated, ne smam ni da pomislim na sta bi licila unrated verzija. A posto sam izbezumljen ni ne mogu da razmisljam trezeveno pa da ispisem svoje utiske sem: tapsao sam i navijao kad majmun dobije sto je zasluzio, i jako mi je nedostajala ona muzicka tema iz INFERNA ( horsko nabrajanje imena ), to za drugi, a za prvi, odsekao sam se na one scene crnomagijskog orgijanja i seksa pri finalu filma, stvarno ljudi znaju da nameste sekvence, samo da porade na scenariju, to je stalna boljka. Recimo u PROFONDO ROSSO Hemings i Nikolodijeva imaju scene kao iz komedija kakve su snimali Hepbernova i Trejsi, i to mi je nekako bas leglo, da razbije napetost, ali strci u celokupnoj slici. I likovi koji stalno reaguju nenormalno na stvari koji im se desavaju ( mada onaj smeh na kraju LA TERZA MADRE, bas kako da je vesticji ). A evo i moj post, hrpa ne najuspelije povezanih elemenata, ali funkcionise ( valjda ).
Slika

Luk ( Van Hansis ): To sto smo imali, bilo je tako kratko ali i tako dobro i nikada necu to zaboraviti...Ali ako ostanes sa mnom sva ce vrata biti zatvorena. A ako i budu otvorena, moja kolica nece moci da prodju kroz njih...

Noa ( Dzejk Silberman ): Da probam da ti objasnim u terminima koje ces razumeti: Snajder... you're full of it.
Član
Član

Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 10:39 am

Re: dario argento's THE THIRD MOTHER

Postod mnb u Ned Jun 01, 2008 11:25 am

Pre koji dan mi javi amerikanski kolega da je cuo/procitao da Ardjento snima novi film, YELLOW, u kome igra Edrijen Brodi, u Italiji, i kaze da je zaplet o piscu koji bude umesan u seriju ubistava. Cim saznam sta vise, javicu, jako me interesuje sta ce biti od svega toga...
Slika

Luk ( Van Hansis ): To sto smo imali, bilo je tako kratko ali i tako dobro i nikada necu to zaboraviti...Ali ako ostanes sa mnom sva ce vrata biti zatvorena. A ako i budu otvorena, moja kolica nece moci da prodju kroz njih...

Noa ( Dzejk Silberman ): Da probam da ti objasnim u terminima koje ces razumeti: Snajder... you're full of it.
Član
Član

Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 10:39 am

Prethodni

Povratak na Filmske novosti