Najomraženiji lik - "ne gotivim ga, pa to ti je..."

Diskusija o postanku, istoriji i geografiji Srednje zemlje...

Moderatori: alcesta, Fingon, Aradela

Re: Najomraženiji lik -

Postod Orry Main u Sre Jul 25, 2012 5:53 pm

Nervira me kako je otisla. Savjetovala je kralja i na kraju odmaglila :mrgreen:. A i morao sam nekoga od pozitivnih likova da stavim.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

Re: Najomraženiji lik -

Postod Mephistopheles u Uto Avg 07, 2012 10:45 pm

Orry Main je napisao:Nervira me kako je otisla. Savjetovala je kralja i na kraju odmaglila :mrgreen:. A i morao sam nekoga od pozitivnih likova da stavim.

Hm...jeste odmaglila ali sta ju tu za nju vise ostalo?Sve voljene osobe joj mrtve,i muz i cerka,videla je da nema nade vise, Morgot prevladava sto da se ne vrati nazad u Blesses Realm svako bi tako i uradio,i da nje nije bilo i Dorijat bi mnogo pre bio razrusen zajedno sa ostalima...

E sad u vezi teme najgori lik ubedljivo je Maiglin da ne objasnjavam sto sve je receno vec,posle njega drugo mesto zauzima Feanor,rodoubici i izdajnik ali sinove ne mogu da krivim ipak kakav otac takav sin...
Trece mesto zauzima Tingol,da mu nije Melijane odavno bi skoncao,uvek me nervirao i uvek ce jer je toliko bio opijen moci i mislio da je nepobediv,i na kraju ga je njegova arogancija kostala zivota...uh sto volim kad ga patuljci saseku jedan od najboljih trenutaka....:D
Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark; I was born in it, moulded by it. I didn't see the light until I was already a man, by then it was nothing to me but BLINDING!
The shadows betray you, because they belong to me!
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Okt 22, 2011 3:03 pm

Prethodni

Povratak na Silmarilion