[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - SC 2

SC 2

Starcraft

Moderator: Master

 SC 2

Postod elf u Sub Sep 25, 2010 5:44 am

Igra li neko ovde Starcraft 2,sakojim rasama blabla i sva ostalapod-pitanja;)
I tear my heart open,I sew myself shut,
my weakness is that I care too much;
and my scars remind me that the past is real,
I tear my heart open just to feel.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1561
Pridružio se: Ned Nov 23, 2003 4:56 pm
Lokacija: Beograd

 Re: SC 2

Postod Elu Tingol u Sub Sep 25, 2010 2:56 pm

Evo ja. Upravo sam blablabla i tako to.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7254
Pridružio se: Pon Apr 26, 2004 8:26 pm
Lokacija: Beograd

 Re: SC 2

Postod elf u Ned Sep 26, 2010 2:07 pm

Mislila sam na rasu, ladder type,leagues i ono, generalno mishljenje o sc2u poredjenju sa sc1, ili samo mishljenje o sc2.

Da ne budem ciganin otvarach teme, da kazem svoje. Igram Protossa josh od sc1, trenutno team ladder jerbo se sa svojim netom ne usudjujem da igrav 1v1, da ne bi ostala celava i bezpokucstva od nerviranja zbog disconnecta:) E sad ti Elu definishi svoje bla bla :P

Sto se tiche generalnog mishljenja o igri, hmz,navikla sam na 1, pa sam tajno prizeljkiva kopiju istogsto je doevelo do mnogo :( kadsam videla jedinice koje su izbacili, koje su nove dodali. Takodje, dosta su pojednostavili celu igru, kompjuter radi sam mnogo vishe,sto se meni ne svidja jer je igra pristupachnija ljudima,mnogo selakshe igra, te vidjam ljude slichnog mentaliteta kao u wowu npr,klince, wannabe pros i to, a sc je bar meni u poredjenju sa wowom koji igrah naprimer uvek bio manje populated with isti. Takodje mi se ne svidja sto su prichu izmenjali,pretvorili maltene u romantichni roman, dok je u sc 1 bilo vishe umiranja i badass likova.

* izvinte na meshanju engleskog, toliko dugo ne govorim srpski datotalno pobrljaveh!I da, ne radi mispace bash najbolje :/
I tear my heart open,I sew myself shut,
my weakness is that I care too much;
and my scars remind me that the past is real,
I tear my heart open just to feel.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1561
Pridružio se: Ned Nov 23, 2003 4:56 pm
Lokacija: Beograd

 Re: SC 2

Postod StormScion u Pon Sep 27, 2010 8:00 pm

sc2 protosi su orkovi iz warcrafta sa par elfova ubacenih nasumicno [ mothership ima elf glas i prica elfovski iz warcrafta ] :D ... poprilican promasaj
protosi koji su bili tru i ultra kul ne postoje vise :D
They possess power unparalleled...
ageless, remorseless. Without pity or conscience.
Manipulators of evolution on countless worlds.
Gods of the stars... the Celestial Host!

The vast sea of stars stretches into infinity before me...
I am the last scion of Zenn-la, Never more to embrace Shalla-Bal,
I was born to soar beyond the stars.
Član
Član
 
Postovi: 35
Pridružio se: Sre Dec 31, 2003 5:09 pm
Lokacija: Somewhere far beyond ( imba )

 Re: SC 2

Postod Pauleta u Uto Sep 28, 2010 10:30 am

Ja profurao kampanju na hardu, prokleo sam neke misije, a u nekima je padao save bukvalno svaka 2 minuta :da:

Nemam org igricu tako da te laddere i lige ne mogu da igram, i mada verujem da bi mi bilo zanimljivo, mislim da bi bilo bye-bye social life (sto ne znaci da nece i ovako - welcome civ5 :mrgreen: ). Nisam cak ni skirmish uspeo da igram posto ne mogu lepo da crackujem igricu, ne kapiram zasto (ili ne znam kako se pokrece skirmish?), tako da se svo moje znanje trenutno svodi na Terrance, i malo Protossa kroz one Zeratulove misije.

Sto se tice jedinica, ako se dobrano secam, iz keca kod Terrana nisu prezivele samo Valkyre (my favourites), sto je heartbreaking, ali opet, zanimljivo je gledati sve nove reinkarnacije starih (za vecinu su cak i iste glasove namestili). Igra generalno kida, kampanja jes mlaka ali su bar zanimljive misije za igru. Neke jedinice su preterane (Thor?! mada su mu zvucni efekti totalni hajlajt - guverner iz svojih najboljih dana :D), neke su apsolutno bespotrebne (Vulture, kako li to prezivljava iz igre u igru, samo zbog mina, a tek helion?!), a neke kidaju - poput Spectruma/Ghosta, dobrim micromanagementom moze da se ocisti valjani deo mape sa 3-4 ova momka ::T:: Svidja mi se i sto je kod terrana sad moguce napraviti full assault od samo peshadije posto postoje jedinice za svaku vrstu protivnika.

Uglavnom igram sa air armijom - bashneejima, onim idiotima sto se transformisu (bese viking?), par battlecruisera, i klokovani ghostovi na zemlji za specijalne zadatke, swiftly and with style!
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: SC 2

Postod Draugdur u Uto Sep 28, 2010 2:45 pm

Here lies Firedorn, a hero in bed.
He once was alive, but now he's dead.
The last woman he bedded, turned out a man
and crying in shame, off a cliff he ran.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1848
Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 10:50 am
Lokacija: Middle Earth

 Re: SC 2

Postod Pauleta u Sre Sep 29, 2010 10:27 am

Meni su zapravo najzajebanije misije bile zadnje dve sa Protosima, i poslednja Teranska. Ne volim te igre kada se protivnik randomly spawnuje na mapi, to me jebalo ko nezdravog, moras da si non stop mobilan, i ne mozes lepo da zagradis neke bitne tacke na mapi i onda teras dalje (misija broj 3 sa Protosima najvise).

Inace, postoji skrivena misija koja se otkljucava tako sto se unisti neki risrch centar u onoj misiji sa Odinom. Ja propustih to tada a posle me mrzelo da igram sve ponovo tako da ne znam o cemu se tacno radi :?

Btw, jel ubio neko Omegaliska? :mrgreen:

Koja su vam najbolji upgradeovi i research opcije? Meni je Tech Reactor research olaksao zivot, i Auto-rafinerije takodje, a bez Psi Disruptora poslednje misije deluju nemoguce. Sto se tice upgradea, +2 slota u bunkeru su milina za stekarske taktike, a i ono sto smanjuje ostecenja Sidz tenkova na sopstvene jedinice je dosta olaksalo igru. Thorov immortality je zanimljiv, a za mene Spektrumski unlimited cloak je must have :D ostalo je sve manje-vise dobro, ali ne i neophodno.
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: SC 2

Postod Maglor the Minstrel u Sre Sep 29, 2010 11:52 am

Najveca razlika izmedju keca i dvojke po mom misljenju je tempo. Jedan nivo u kecu je mogao da traje danima, sto je odgovaralo hrccima kao sto su Losmi i Ober npr. :feler: Prosto, postoji nacin da se usancis tako da komp ne moze ni da ti pridje, onda polako posrces sve resurse, izgradis kriticnu masu carriera, battlecruisera, guardiana, cega vec i attack-move na protivnicku bazu cisteci sve pred sobom.
U dvojci su to izbegli ili vremenskim ogranicenjem misija, ili nasumicnim spawnom necega sto treba da pokupis/odbranis na drugom kraju mape tako da stalno moras da budes spreman da izletis ili eksponencijalnim rastom jacine i broja neprijatelja, npr. nydus kanali.
Naravno da moras da se utvrdujes i branis ali to ne sme da traje zauvek kao sto je moglo i u kecu i moras ponekad i poluspreman da istrcis iz baze, cak iako nisi siguran da mozes da pobedis sve na sta naidjes. Tu nastupa vec micro.

@Draugdur: Ako igras na hard, ne znam kako te nije namucila ona poslednja misija sa protosima kad moras da pobijes surnjajest badziliona zergova. Pauze u mojim pokusajima da je predjem su se merile danima, sve zbog moje frustriranosti kad god sam je igrao. A poslednju sam zapravo jednostavno presao, Psi Disruptori + Siege Tenkovi na onom brdu, nekoliko squadrona letelica da unistavaju nyduse i onaj kristal sto ubija sve okolo kad mi posalje vazdusnu invaziju sa ledja. Mislim da sam jednom samo ucitao.

@Relja: Najbolji upgrade mi je bilo ono za automatskik gas jer sam samo trcao po mapi i pravio rafinerije bez Command centra ili bunkera. Posle nje mi je ona da mozes po dve bilo koje jedinice da gradis odjednom, ona sto spaja dva add on-a. I u misijama protiv Zergova Psi Disruptor a protiv Protosa onaj upgrade da Marauder kad pogodi, usporava u nekom radijusu. To je kidalo. Bio mi je koristan i onaj top na Command Centru, jer mi onda glupi komp ne harrasuje radilice kad napravim neku ekspanziju sa strane, nego se zatrcava pravo na Tvrdjavu.

I Mercenary jedinice su mi spasle zivot milijardu puta. Sjajna ideja.

Inace, zao mi je sto ne postoji vise "herojskih" misija poput one sa ghost/spectrovima.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: SC 2

Postod Pauleta u Sre Sep 29, 2010 12:23 pm

Jao da, zaboravih mrsanarije, zlata vredni, bukvalno su me vadili iz govana nebrojeno puta. Minerala se uvek ima, a vamo dobijes instant vojsku za nepunu hiljadu, da se odbranis od cega hoces!
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: SC 2

Postod Draugdur u Sre Sep 29, 2010 2:18 pm

Here lies Firedorn, a hero in bed.
He once was alive, but now he's dead.
The last woman he bedded, turned out a man
and crying in shame, off a cliff he ran.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1848
Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 10:50 am
Lokacija: Middle Earth

 Re: SC 2

Postod elf u Čet Jun 09, 2011 2:05 am

Trebalo bi da ubace da mogu ljudi koji nemaju kupljene accounte da mogu da igraju bar custom mape,a ladder da ostave za ove sto su kupili,al i ja pricham o money-hungry blizzardu :roll:

Este gledali trailer za HoTs? Izgleda da ce bljutava pricha od Wings of Liberty mozda da ima preokret.
I tear my heart open,I sew myself shut,
my weakness is that I care too much;
and my scars remind me that the past is real,
I tear my heart open just to feel.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1561
Pridružio se: Ned Nov 23, 2003 4:56 pm
Lokacija: Beograd

 Re: SC 2

Postod BEAST u Uto Jul 05, 2011 10:47 am

Dizajn misija i kampanje je čista desetka - ultra zabavna, izazovna i pre svega zanimljiva kampanja u kojoj ni jedna misija ne nalikuje drugoj. S druge strane, priča je očajna, pogotovo kada se vidi koliko je bila dobra u prvom delu. Totalno je wowifikovana, a ludaku Metzenu su keš i slava definitivno udarili u glavu. Valjda će biti bolje u ekspanzijama, ali čisto sumnjam, davno je Blizzard odustao od inovacije u priči u usredsredio se na oprobane šablone.

Multiplayer kao da je posebna igra - prava poslastica! Detaljno balansirana igra, gde će vas i relativni nubovi otresti iz gaća ukoliko igrate iole opušteno. Vidi se da su e-sports shvatili ozbiljno.



Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 Re: SC 2

Postod S u Sre Jul 06, 2011 10:53 am

Kad ce Heart of Swarm zna li se?

Ne znam da li ste culi, izasao je neoficijelni Starcraft remake, odnosno prvi dio potpuno odradjen u stilu drugog dijela. Jos samo nije izasala Protoss kampanja a onda vrijedi to ponovo obrnuti
There is a crack in everything, that's how the light gets in

Blog "Protiv negativnog"
www.stefandjukic.com
Kolumna - Opijumski ratovi
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 3393
Pridružio se: Ned Jan 13, 2002 9:32 pm
Lokacija: Bar

 Re: SC 2

Postod BEAST u Sre Jul 06, 2011 5:05 pm

Koliko znam tokom sledeće godine, verovatno na leto.



Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 SC 2

Postod Chandler u Sub Sep 15, 2012 2:23 pm

Ima li neko ovde original,da cepamo malo??
Član
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Maj 16, 2012 5:23 pm
Lokacija: Dve skele


Povratak na Starcraft

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron