Ženama ( i ostalim zainteresovanima:)...

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

 Re: Ženama ( i ostalim zainteresovanima:)...

Postod Horus u Pon Maj 10, 2010 10:52 pm

Devojčice, izgleda da ti se moj prethodni post nije dopao.
Nema veze, jednog dana ćeš shvatiti da sam ti mislio dobro i možda bio u pravu.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 35
Pridružio se: Sub Maj 24, 2008 4:56 am

 Re: Ženama ( i ostalim zainteresovanima:)...

Postod Iris u Ned Jan 30, 2011 9:59 pm

Hm, Nenemusha, pokušala sam da pročitam tu drugu priču, ali nije moglo da mi je otvori :( pa ako bi moga da pošalješ neki drugi link, ili nešto tako...
Pročitala sam prvu, i... pa, ne sećam se da sam se za kompom skorije ovoliko smejala :lol: a posle videh da je to i bio cilj, stoga, od mene pohvale. Za roman ne znam, ali kolumnistkinja bi bila odlična :da: Naročito mi se dopada neodoljivi miris ironije (koju, kao svaki dobar ovisnik, ponekad vidim i tamo gde je nema :) ne znam da li je ovde to slučaj )
S malo ozbiljnosti, ni ti ne bi želela da budeš kao one princeze iz bajki, zar ne? Ja sigurno ne bih. Ja bih pre bila Aes Sedai iz Točka vremena, neka obična veštica (može kao u HP) ili čak labud, nego klasična princeza iz bajke ili Bela iz Sumraka, il' (ne daj bože) Julija! Da se razumemo, ne bih uzela u obzir biološke žabe, jel'te :lol: Ne žalim se ni da budem obična devojka u običnom životu, štaviše, što više EF SF i sličnog čitam (između redova: gutam), to mi se više sviđa ovo što sam. Blesavom ne manjka zabave, veruj mi :DDD
I da, što se tiče više-puta-pomenute Amerike, mislim da bi tamo ovaj rad bio opšteprihvaćen među bar 85% tinejdžerki, a i šire, al' ne verujem da bi pronašle IROOOONIJU u njemu ::L::
E, i mogla bi možda i da izvučeš nešto iz ovoga što je Horus rekao, (i nisi jedina, da znaš, to važi i za mene, a važilo bi i za puuuno drugih, kad bi ih zanimalo) čini se da je bio krajnje iskren i dobronameran :*
Što se tiče samog kvaliteta, stila pisanja ili kako već ga nazovete, nisam 'kvalifikovana' da komentarišem, ali mi je, kao čitateljki, bilo sasvim prijatno.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

Prethodni

Povratak na Priče

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron