Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Fudbal, Košarka, Odbojka, Stoni tenis....mmmm... Stoni tenis...

Moderatori: Ereinion, Elu Tingol

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod rinsvind u Čet Avg 27, 2009 9:54 am

tripko je sad super igrao, znas kako je razigravao kostu

bas bas pametno je igrao i skroz dobro, tripko je car EL ME CUJES ! :)
Ako smo pali, padu smo bili skloni...
Korisnikov avatar
Petokraka
Petokraka
 
Postovi: 5531
Pridružio se: Pon Jun 10, 2002 3:49 pm
Lokacija: Betelgez 6

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod NothingMan u Čet Avg 27, 2009 10:55 am

Jeste, imao Tripko 4 il' 5 asistencija. Protiv Rusa je igrao na foru da probija i da asistira, a protiv Litvanaca je isto imao nekoliko super prodora. Nisam znao da je u stanju to da radi. :$reta:
A dal' će biti nešto od njega, ne'm pojma, al' sad je na nekoj prekretnici, kad je otišao iz Partizana posle 7,8 godina, kol'ko već. Ja lično mislim da neće nikad biti neki vrhunski košarkaš koji rešava stvari i nosi igru, uopšte ne pokazuje da ima žicu za to, al' kontam da može biti vrlo ozbiljan i pouzdan igrač.
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Fingon u Čet Sep 03, 2009 12:37 am

Otpali Kecman i Erceg.
Let the Sunshine In!!


Nute Gunray, viceroy of the Trade Federation, stood trembling in an alcove, blood-tinged tears streaming down his green-mottled cheeks. "The war...," he whimpered. "The war is over—Lord Sidious promised—he promised we would be left in peace..."
"His transmission was garbled." The blade came up. "He promised you would be left in pieces.''
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2816
Pridružio se: Pet Avg 30, 2002 12:00 am
Lokacija: Hisilome

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Pauleta u Pet Sep 04, 2009 10:06 am

Gledam sad nesto spansku reprezentaciju, sledeci igraci su rodjeni 1980. godine:

Carlos Cabezas, Pau Gasol, Raul Lopez, Felipe Reyes, Juan Carlos Navarro, Berni Rodriguez.

Ovo je verovatno najbolja petorka (+izmena) jedne repke rodjena iste godine u istoriji. Mene samo zanima sta su spanske vlasti radile te 80te godine, a i 10ak godina kasnije kad je trebalo pujdati ovu decu da uce kosarke.
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod NothingMan u Uto Sep 08, 2009 12:04 am

Kralj je mrtav, živeo novi kralj. :mrgreen:

Imamo tim, to je sad definitivno jasno. Odbrana je bila vrhunska, osim što i dalje malo škripi taj defanzivni skok. Krstić je Čiča, šta znači jedan (makar samo jedan) iskusan i siguran igrač. Mada, moraće i smotani Kosta il' Raduljica dati doprinos, Čiča mi ne izgleda da će biti svaku utakmicu ko večeras. Svi ostali solidni, podređeni timu, a i novajlije su bile odlične. Ah da, onaj Marković je ko džukela, hahah... pred kraj, 12 razlike za nas, a on juri Špance i pravi brz faul. Duda odlepio, sa usana mu čitaš "bez faula! bez faula!"... stvarno je ko pušten s lanca. Al' zato je i koristan, no, nekad mu moraš sve nacrtati. ::S3::

Španci, ko da su se juče sastavili. Pomislio sam da ih možemo dobiti, jer su u toku priprema dobro igrali samo kod kuće, a kad su izašli van zemlje, sve su izgubili (od Litvanije dvaput, recimo, a zna se šta smo mi na pripremama uradili Litvancima). Ali da ćemo da ih razbijemo i jedva pustimo na kraju do ispod deset poena razlike, ni sanjao nisam.
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Dain u Uto Sep 08, 2009 12:30 am

Bilo je totalna WTF tekma.

Ali nije josh vreme za slavlje. U poslednjoj chetvrtini, Shpanci su bili ovoliko od preokreta, a nashi bi pali i ode mas u propas.
Nemamo iskusnog igracha koji mozhe da stane na loptu i iskulira, kolko mi se chini. Onaj mamlaz Markovicj je oprangijao one dve trojke totalno bez veze u trenutcima kad se lomi tekma. Ajd da ne kenjam dalje, sutra bracja Slovenci, videcjemo shta cje biti.

Mogu samo da kazhem da mi je vrlo vrlo drago shto konachno jebeno TRCHE. (i to kidaju)
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Pauleta u Uto Sep 08, 2009 8:59 am

Halal vera, nisam video nasu repku da trci ovako i da izvodi akcije (da, akcije :shocked: ) od Istanbula 2001. Odlicni su momci, igraju jako cvrstu odbranu i, vrlo bitno, svi su zamenjivi tako da se sa 11-12 igraca moze odrzati vrlo visok ritam igre. Bilo je gresaka naravno, ishitrenih suteva i pogubljenih lopti, al' se sve nadoknadilo velikom borbenoshcju i zalaganjem. Bojan Popovic nije igrao juce, ocekujem ga danas protiv Slovenaca koliko u prvoj postavi vec :feler: , racunam da ce Duda tako odmarati po jednog-dva igraca u svakoj utakmici sto je vrlo dobar princip za cuvanje snage za najbitnije tekme.

Sto se tice Spanaca, potpuni raspad. Calderona nema, medjutim, cini mi se da im je to najmanji nedostatak. Gasol je nespreman totalno, Garbajosa propao, Rubio srlja, falio im Rudy a i generalno lose igraju i nisu uigrani. Nije ih hteo shut i omashili su dosta bacanja tako da se mogu vaditi na to da im nije bio dan. No, iako su na papiru favoriti, ako ocje do zlata moraju mnoooogoooo da podignu formu do kraja turnira, a nisam siguran da je to izvodljivo.

Cini mi se da je sudijski kriterijum korektan i ujednacen na obe strane. Pustali su malo cvrshcju igru sto cje generalno uvek odgovarati protivnicima Spanije, al' ko ih shisha, shta cje sad, da se zhale da ih je pretukla gomila klinaca?!? Spanske sisice. :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Egon Zmaj u Uto Sep 08, 2009 1:48 pm

Sad bez opustanja, i nikoga da potcenimo. Idemo ka medalji, a ja bi bio zadovoljan i do 6 mesta, da bi otisli direktno na svetsko prvenstvo. Samo ne verujem da bi i igraci bili zadovoljni. Ako ne pobedimo Slovence, kao da nismo ni dopbili Spance.
U njemu je svuda rasuta duša,
po celom svetu deca i ljudi,
a grad iznad reka stoji ko kruna,
danju me veže, noću me budi.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1608
Pridružio se: Pet Mar 17, 2006 3:23 pm
Lokacija: Blok45

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod rinsvind u Uto Sep 08, 2009 3:16 pm

Nemoj tako, Slovenija ima skroz dobru ekipu i zeznuti su, pobeda protiv spanaca stoji, nema tu sta da ne vredi, ako izgubimo od Slovenije a dobijemo Britaniju, verovatno cemo svi imati 2 pobede i jedan poraz (naravno mislim na Spanija, Slovenija i mi), pa u tom slucaju, verovatno kos kolicnik i medjusobni ucinak ce da odluce ko je prvi a ko drugi i treci.

Treba istaci odlicnu odbranu, svih, cak i Bjelice za koga sam mislio da nece dobro igrati, ali evidentno da je dosta radio na tome, posto je samo jednom ispao i to tek kad je usao, pa valjda se jos nije uhodao, posle je bilo ok.
Da ne isticem pojedince, ali Tepic, igra kao da ima 30 godina, svaka mu cast.
Ako smo pali, padu smo bili skloni...
Korisnikov avatar
Petokraka
Petokraka
 
Postovi: 5531
Pridružio se: Pon Jun 10, 2002 3:49 pm
Lokacija: Betelgez 6

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Pauleta u Uto Sep 08, 2009 7:08 pm

Au kakav raspad, ovo je vec malo ralnija slika nasih pravih snaga...nevezano za njihova sranja, i mnogo slabije ekipe od Slovenije su nepobedive kad sutiraju 60% iz igre, al' cini mi se da nije bilo agresivnosti u nasoj igri kao juce, i zao mi sto nisu makar pokazali zube. Centri su nam raspad (Pekovicu Srbine! :$reta: ), vecina igraca smuseni, a onaj Bojan Popovic (iako sam ga prizivao) se nadam nece vise igrati do kraja EP.

I lupeta ovaj Sarenac, bolje da Slovenci tuku i Spance, da mi imamo bod vise od nekoga jer ce biti vrlo gusto u borbi za 1/4 finale, a bez toga nema plasmana na SP.
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod NothingMan u Uto Sep 08, 2009 7:18 pm

Eto, nema Krstića, nema sigurnosti, toga sam se i bojao. 'De će onaj Peković, bokte... sav je smešan. No, stoji da nisu pokazali zube nimalo, čim ih je neko stisnuo, pogubili su se. Od kad su se okupili, niko im ovakvu odbranu sigurno nije priredio. Biće zanimljivo sutra videti kako će se poneti sa Britancima, no, neću gledati... ipak je sutra "deveti deveti devete u devet". :$reta:
Slovenci su šutali ko neslani, ja ono skoro nisam video. I kad se lopta odbijala između ruku, ulazila im je u koš, a ne još kad su ciljali. Mamu im. Voleo bih da ih vidim sutra protiv Španaca. I naravno, da razbiju tu buraniju.

Jel' posle ove faze ide još jedna nova grupa, il' direkt na ispadanje?
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod genije narcis u Uto Sep 08, 2009 7:19 pm

bilo je agresivnosti, ali to ti nishta ne vredi kad igrash sa realno daleko fizichki superiornijom ekipom. Vishi su, jachi, brzhi i skochniji od nas (barem su se tako pokazali).
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Naurion u Uto Sep 08, 2009 7:30 pm

dzaba Slovencima pobeda kada ce ih Spanci preslisati....ne traju takve reprezentacije dugo niti ce kakvu medalju osvojiti..
nama treba iskustva i vise jakih tekmi ali napredak se moze postici...
dosta je izjednaceno prvenstvo bar za sada,sem sto Grci deru sve....
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 110
Pridružio se: Ned Avg 27, 2006 11:37 am

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Dain u Uto Sep 08, 2009 8:03 pm

Slovencima bilo veche bash onako do jaja. Prelomni trenutak je bio kad smo ih stigli u 3. a oni seriju 7-0. Cjao.
Da ne pominjem 60% trojki do 4. chetvrtine. Jebiga, dobra ekipa, podsecjaju me na Litvance (ili Ruse) iz najboljih dana. Svaki mentol mozhe da da trojku.
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: Kosarkaska reprezentacija Srbije!

Postod Doolio u Uto Sep 08, 2009 8:16 pm

da, da. ne moze to stici ni sabonis ovim tricama! :mrgreen:
...TAJ RAD...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 806
Pridružio se: Pon Mar 31, 2003 5:09 pm
Lokacija: Kblo64

PrethodniSledeća

Povratak na Sport

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron