[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Fudbal, Košarka, Odbojka, Stoni tenis....mmmm... Stoni tenis...

Moderatori: Ereinion, Elu Tingol

Osvajač Lige shampinjona za sezonu 10/11?

PARTIZAN :D
4
16%
Inter
0
Nema glasova
Milan
3
12%
Manchester
6
24%
Chelsea
4
16%
Arsenal
1
4%
Barcelona
2
8%
Real
1
4%
Bayern
1
4%
ostali - FK Grbavica, Jang bojs klab, Palilulac, Grbalj, Red Bul
3
12%
 
Ukupno glasova : 25

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Ereinion u Čet Dec 08, 2011 2:56 pm

Slika

Da se opustimo i da se, kada nam neko provali da Tajler Durden u stvari ne postoji ili da je Verbal u stvari Kajzer Sose, samo setimo toga da smo u suštini i mi stoka koja ne zna šta je dobro za nas. Jer da znamo, ne bi postojale stvari kao što su kokakola, čips, cigare ili Ivan Ivanović.

Put your fuckin' mouth on the curb.
Come on man.
I said: Put your mouth on the curb!
Thats it! Now say good night.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 3646
Pridružio se: Uto Apr 16, 2002 11:44 am
Lokacija: Corleone/Sicily

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Uto Feb 21, 2012 8:18 pm

Bem ti fudbal i ko izmisli ova nepisana pravila.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Maglor the Minstrel u Uto Feb 21, 2012 11:37 pm

Ne znam koja nepisana pravila? Elem, jel moze meni neko da objasni zasto AVB kao ofanzivnu izmenu ubacuje Lamparda i Esiena pored Toresa i Kalua. Mislim Tores jeste rupa a nema mnogo ljudi na svetu koji mrze odvratnog Kalua vise od mene, ali stvarno ocekujes da Mata-Drogba-Sturidge kombo igra neprekidno svih 90 minuta? + Luiz je gori CB od svih Arsenalovih rupa a to nije mala stvar.
I svaka cast Napoliju, uzivao sam dok sam gledao utakmicu.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Pauleta u Uto Feb 21, 2012 11:57 pm

Mislim da se AVB malo pogubio (malo vise!). Pritiskaju ga sa svih strana, uprava je otpustila jednog Ancelotija jerbo nije dobro prosao u LSH, od ovoga ocekuju jos vise a on sedam puta gori. Plus, starosedeoci u Celziju su prematori i na zalasku karijere, a opet moraju da igraju, ako ne igraju prave klanove u svlacioni, a ovaj nema autoriteta da ih obuzda. A novopridosla pojacanja su neuigrana, ne zna se ko gdi tera. I onda dobijes tim koji u jednoj utakmici nezasluzeno ispusti pobedu protiv Junajteda, a vec u sledecoj ga osakati uvek neugodni Everton. I tako cele sezone.

Zao mi coveka, mislim da nije toliko los trener koliko rezultati pokazuju. A rezultati su uzasni.

Kavani je zverina, dao bih sve Pate i Robinje ovog sveta za njega.
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Dain u Sre Feb 22, 2012 12:34 am

Kavani... meh. Lavaci je baja bio :da:
Iz ove utakmice i prikazane igre mi nije bash najjasnije Loshmijevo pljuvanje, ali sa druge strane, on navija za Everton.
Mada se vidi potencijal za ciganisanje, ruku na srce.
A i realno, nisu bili toliko dobri koliko je Chelski raspad.

Chelzi u dubokom sranju. Jebiga, Bos se sjebo, umesto njega usho nesrecjni Cole, iza koga je ostao josh nesrecjniji Luiz, koji je direktno kriv za bar dva gola. Meirelesh definitivno gubi bitku sa svojom boleshcju, ili bolestima, koje god one bile, chovek je useless.
Ramires nevidljiv potpuno. Droga mator. Jebiga. ::S::

Toliko o britanskim klubovima u LSh, reko bih.
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Draugdur u Sre Feb 22, 2012 8:18 pm

Čelzi je raspad, čak sam i ja sinoć navijao za Napoli (ponijela me atmosfera :feler: ), ali realno nisu oni toliko bili dobri koliko je Čelzi bio loš. Lošiju odbranu u životu nisam vidio (a pratim utakmice reprezentacija kao što su Srbija, Bosna ili Austrija...go figure :roll:)

E, da, utakmica sinoć je objasnila štošta na temu "pad kvaliteta u Premier Ligi" s one druge teme :P
Here lies Firedorn, a hero in bed.
He once was alive, but now he's dead.
The last woman he bedded, turned out a man
and crying in shame, off a cliff he ran.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1848
Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 10:50 am
Lokacija: Middle Earth

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod BEAST u Sre Feb 22, 2012 11:18 pm




Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Sre Feb 22, 2012 11:35 pm

Dobro, Englezi ispali, Bayo izgubio, sve u svemu zadovoljan sam ovim prvim duelima :mrgreen: .

Napoli je luda ekipa, ali i ovakav Chelsea je uspio da dosta puta zaprijeti i bojim se da ako nalete na Real/Barcu/Milan u cetvrtfinalu da se nece lijepo provest. Iako imaju odlican napadacki potencijal, imaju i mnogo mana.
Chelsea je istrosena ekipa, a cini mi se da je AVB pogrijesio sa tajmingom svog angazovanja u neki veci klub. Ipak mislim da ce napraviti pristojnu karijeru. Chelsea treba rekonstrukciju, to je svima jasno.

Nego, onaj moj komentar o nepisanim pravilima se odnosio na Real, ako je nekog zbunio. Ne, ne mozete promasiti 5 sansi od toga 2 zicera i proci sjajno. Onakav krompir u 93 minutu eeeeeej :lol: . Al' dobro, CSKA mora da juri rezultat na Pozornici, bojim se da ako Real jos podigne formu da ce biti svega :da: . A cini mi se da nema potrebe da se svaki put u kontekstu Reala spominju novci.

Sto se tice posljednjih duela.

Sadasnji igraci Intera su iscijedjeni, ne mogu mnogo da ponude i dodaj tome loseg trenera dobijas ovo. Iako OM nije bio nista specijalno.
Baya nisam ni gledao, ali fino je vidjeti da jedan iz kvarteta Barca/Bayo/Juve/Mancho gube :lol: . Ne uzimajte moja peckanja za zlo :( .
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod BEAST u Čet Feb 23, 2012 12:09 am




Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Sub Mar 17, 2012 1:58 pm

Zrijeb se fantasticno otvorio za Real i niko mi ne moze reci da ovo nije bila namjestaljka :lol: . Ali dobro, Real i Barca realno su najbolji timovi i dobro je sto se mogu sastati samo u finalu.
Barca ima tezi zrijeb, ali smatram da nece imati mnogo poteskoca u stizanju do finala, posebno kada su motivisani do neba i koncentrisani na LS samo.
Milan, Chelsea i Bayern imaju minimalne sanse, treba dosta stvari njima da se poklopi da predju preko Barce odnosno Reala.
I ova LS ko Skotska liga :lol: .
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Sre Apr 04, 2012 3:35 pm

Barca razbila Milan, jednostavno nijedan tim sada njima ne moze parirati, ako se Real ne trgne. Oni su vec u finalu, njihovom zaslugom, nema tu price. Ali drugi penal :lol: ...
Real-Bayern, bice pakleno, no tu vidim Real kao finalistu, odbrana Bayerna je slaba. Uglavnom, Liga Sampiona postaje nezanimljivo takmicenje.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Daemon Blackfyre u Sre Apr 04, 2012 6:51 pm

al je zato odbrana reala granitna :feler: al ide dalje, 90%
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Sre Apr 04, 2012 7:06 pm

Budemo vidjeli :) .
Nego, Mourinho strikes again. Altintop desno krilo 8). Veceras jedno petaka, valja Ronaldu stici Messia :lol:.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Daemon Blackfyre u Sre Apr 04, 2012 10:09 pm

jes bio petak, doduse ronaldo samo dva :) rekao bih da je real odigrao...loshe, tu pre svega mislim na odbranu, mada ni u napadu nisu bili ingeniozni, svaki gol je maltene bio neka individualna akcija. ali 3 prelepa gola stvarno ;) sa druge strane, apoel je krenuo standardno sa svojim neverovatnim stilom branjenja, bukvalno pola nisu presli prvih pola sata, ali posle 2-0 su se malo otvorili i nekoliko puta fino zapretili. prvi gol je dosao iz lepe akcije, realovi ko majmuni redom poispadali, a o drugom iz penala, sta reci, sjajan start altintopa i sta je onaj 5ti sudija video ja stvarno ne znam...sreca pa turchin i crveni nije dobio :roll: u svakom slucaju, mora to bolje protiv bajerna. razumem opustanje, ali mi je opet nekako nezamislivo za ekipu koju vodi murinjo

chelzi :roll: uspeli su da se dovedu u situaciju da drhte pri kraju, sa igracem vise...rekao bih da je ceh zajebao gol, al svejedno, moralo je to biti mnogo ranije gotovo. ramirez u stilu ilije sivonjica :chelo: rodjache kako ali KAKO si uspeo da promasis ono, jebem mu lebac paraplegicni mravojed na rolerima bi uterao loptu u gol. dimateo na kraju uvodi drogbu da bi cuvao rezultat, shou. i golchina meirelesha, totalno nerezonski shut, ali golchina never d les :da:

ako ista, bice zanimljiva polufinala, mada bih rekao da ce barsa lagano rasturiti chelzi ako opet ovako budu igrali


dodao bih jos da mi je zao sto su i benfika i porto ispali iz evropskih kupova. mozda se neko nece sloziti sa mnom, ali mislim da su to dve tehnicki najpotkovanije ekipe u evropi. i sporting im je blizu. prijem lopte, pas, milina ih je gledati...jebiga nisu medju najjacim ekipama ali osecaj za igru i ofanzivni stil koji gaje, bez mnogo davljenja, divota.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: LSh 2011/12 - "Jedan je Miša Tumbas"

Postod Orry Main u Sre Apr 04, 2012 10:22 pm

Opustanje, dosta rezervi je dobilo priliku, nema potrebe za uzbunom. Siguran sam da ce vec protiv Valencie to izgledati mnogo bolje.
I da, jedan od najpodcjenjenijih igraca na svijetu, Di Maria, uspio je da zablista za pola sata u svojoj drugoj utakmici od povrede. Masina.

Sto se tice polufinala, dijelim tvoj stav. Chelsea je nikad slabiji, a Barcelona je sigurno jace nego sto je bila godine 2009. Nema Chelsea sta da trazi protiv Barce.
Bayern-Real ce biti zanimljiv duel, ozivljavanje starih uspomena sa nekim novim facama. Osobno, mislim da ce presuditi genijalnost Josea Mourinha i da ce njihov trio Roben-Ribery-Svajni biti zaustavljen, sto je kljuc svega.
A ovamo, najjaca kontra na svijetu...no vidjecemo, jos dvije nedjelje do tog duela.

Dobro je da imamo jaka polufinala ove sezone, sto nije bio slucaj prethodnih sezona.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Sport

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron