The Place Promised in Our Early Days

Diskusije o odličnim crtanim filmovima...

Moderatori: Earvena, Lotlorien, rinsvind, Amariana

 The Place Promised in Our Early Days

Postod de Hammo u Sub Maj 08, 2010 7:19 am

Ne nadjoh da se pominje, pa nisam odoleo porivu da bacim par reci:
Veceras sam sebi zadao anime night, odgledao sam nekoliko u nizu, nesto dobre dinamike, par dobrih momenata i dosta rupa u zapletima i pretankih prica (ali to je valjda postao i zastitni znak zanra), ali za Kumo no Mukō, Yakusoku no Basho mogu reci da, i pored nategnute price, nepotrebno iskomplikovanog i nedovoljno jasnog SF zapleta i odsustva dinamike, ne mogu da se setim kad sam gledao vizuelno lepse uradjenu animu.... oprastam joj sve, nedinamicnost, glupe dijaloge, ma oprastam cak i bljutavu americku verziju koju sam bio prinudjen da gledam (da prostite, jebes animu gde se ne govori japanski), ono je stvarno lepo uradjen film... oprez, ako ste klasican animoljubac, ovo nije film za vas, traje oko 85 minuta duze nego sto ste vi spremni da gledate... stalno pokusavam da nadjem nesto, neki momenat sa kojim bi uporedio iskustvo ovog filma, pa, ako moram, verovatno bi prvo gledanje Kurosavinih Snova bilo to, ne da ti je puno jasno, ali moj boze, sto je lepo....
Oblique strategy number 56: Balance the consistency principle with the inconsistency principle.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1125
Pridružio se: Čet Okt 17, 2002 10:35 pm
Lokacija: Bgd.

Povratak na Crtani filmovi

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron