[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Šesta sezona / spojleri

Šesta sezona / spojleri

Martinov epski serijal, pun neočekivanih
obrta, spletki i pustolovine

Moderatori: High Duke, Margiloth, Nemini

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod Daemon Blackfyre u Čet Jun 30, 2016 3:36 pm

gledao sam poslednje dve epizode 6. sezone.

mozda zato sto sam u oba slucaja bio naduvan, ali svidelo mi se. 9. epizoda mi je zapravo bila odlicna, pogotovo razgovor izmedju sanse i dzona u onom satoru. nisam sve pohvatao jer nisam ni gledao 5 i 6 sezonu osim ove zadnje dve epizode, ali eto nisam izdrzao...neke stvari deluju bas martinovske u smislu da totalno mogu da ih zamislim u knjigama, neke su naravno nebulozne...strecnuo sam se kod ToJ scene ali nisam imao snage da zaustavim pa reko fuck it - .

vidim da su efekti i budzet za iste solidno napredovali u zadnjih par godina, scene sa zmajevima vrhunski izgledaju.

btw gde je koj kurac u seriji Ghost? rekla mi je drugarica s kojom sam gledao da su ga roknuli ali nije 100% sigurna (simpaticno kako ljudi koji revnosno prate seriju i dalje ponekad zabaguju kada spominjete sporedne likove), ali to mi baaaas zvuci debilno mislim koj kurac vise sa klanjem sirotih jezovuka...nadam se da martin nije bas toliki govnar.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod Merlin u Čet Jun 30, 2016 5:39 pm

Roknushe ga ,valjda kad i Dzona... To nisam gledao,chuo sam od drugih...
Član
Član
 
Postovi: 58
Pridružio se: Uto Jan 04, 2011 10:20 pm

 

Postod Marti Misterija u Čet Jun 30, 2016 8:01 pm

Ghost je živ ali su ga eto držali dalje od bitke kopiladi jer je kao bilo opasno da bude tamo zbog strela a u stvari nije se baš uklapalo u čitav onaj CGI rade još i njega.

Inače mislim (99,99%) da se pojavljuje na početku sezone kad ser Alistar Torn pokušava da provali u prostoriju gde je Džonovo telo tako da sigurno nije ubijen kad i Džon.

Istina, ostali su još samo Ghost i Nymeria od njih...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 184
Pridružio se: Ned Maj 01, 2005 1:05 pm
Lokacija: Voždovac/Beograd

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod Marti Misterija u Čet Jun 30, 2016 8:43 pm

Evo nasao sam gde sam procitao o duhu.

Among the epic and visceral scenes of warfare, some fans were missing a key element: Jon Snow's direwolf, Ghost. The beast was conspicuously absent from the battlefield. In fact, we haven't seen much of Ghost since Jon was resurrected in the second episode of the season.

"I would prefer to have ghost with Davos [rather] than with Jon," Cunningham said. "Even though it’s his direwolf, I just like the idea of an insurance policy."

When we lamented about the absence of Ghost in "The Battle of the Bastards," Cunningham assured us that wouldn't have ended well for the direwolf. "Yeah that would have been cool, [but] obviously a big battle like that is no place for a direwolf," he said. "They’re not gonna last very long — I mean look at what happened to Wun Wun, the last of the giants."

Wun Wun was killed during the final moments of the battle by Ramsay Bolton. Though it would have been nice to see Ghost take down some Bolton soldiers, seeing him pierced with arrow after arrow would not have been worth it.

"Battle of the Bastards" director Miguel Sapochnik also spoke with Business Insider's Jethro Nededog, explaining the absence of Ghost. "[Ghost] was in there in spades originally, but it's also an incredibly time consuming and expensive character to bring to life," Sapochnik told Business Insider on Monday. "Ultimately we had to choose between Wun-Wun and the direwolf, so the dog bit the dust."
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 184
Pridružio se: Ned Maj 01, 2005 1:05 pm
Lokacija: Voždovac/Beograd

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod m.ACA.k u Pet Jul 01, 2016 8:57 am

Meni se sezona serije dopala, zadnja epizoda je epska, mala zamerka mi je sto nisu, zbog ljudi koji ne znaju kako vreme funkcionise, pre zadnje 4 scene stavili natpis, 2-3-5 meseci kasnije, da se taman sve uklopi u time-table. Duh je ziv, samo puno kosta :-) kraljeva luka je BOMBA :-)
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2841
Pridružio se: Sub Nov 22, 2003 11:09 pm
Lokacija: Pezo$

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod Margiloth u Pet Jul 01, 2016 11:20 am

Retardirano je, wild fire bi pojela ceo grad. Ali barem su vratili Cercei na ono što je u knjigama, ajd bar nešto al mi je žao što nije drolja.
Dany je jeziva u seriji. O Dorni da ne pričam.

ma gledajte ovo i gotovo.. Treevo, pukla sam

https://www.youtube.com/watch?v=ao-mQGX-iBs
"Will fate seduce you to her will?
Not if you struggle with all your Skill.
Summon your allies, locate the trained,
Consummate all from what you’ve refrained.
There’s a future not yet fashioned,
Founded by your fiery passions!"
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2882
Pridružio se: Čet Jul 03, 2003 1:18 am
Lokacija: Sive Luke / Beli Grad

 Re: Šesta sezona / spojleri

Postod filipo u Ned Jul 03, 2016 9:28 am

Ja i dalje tvrdim da je Sersei u seriji realniji lik...u knjizi mi je over the top...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 283
Pridružio se: Pet Jun 04, 2004 9:36 pm

Prethodni

Povratak na Pesma leda i vatre

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron