Dve po ceni jedne

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

Dve po ceni jedne

Postod algastisnu u Pet Avg 15, 2008 12:31 pm

Evo josh jedna pricha, koja ce vam se mozhda vishe svideti od "Iho de la puta".

ZAKON
„Molim vas, kao Boga, vas molim da ne govorite sarkastično. Ali zaista vas molim gospodina Kildžoj.“
„Naravno da neću. U životu nisam govorio sarkastično pa zašto bih sada?.“
„ Nadam se da govorite istinu gospodine Kildžoj jer u suprotnom će vas sudija Brest Skvizer osuditi na smrtnu kaznu. A to mi neželimo.“
„Mir u sudnici!“ prodra se sudija. „Gospodine Kildžoj izvolite na stolicu za saslušavanje.“ TUP

„Da li se zaklinjete da ćete govoriti istinu i samo istinu?“
„Naravno da hoću.“ Odgovori Kildžoj
„Dobro. Tužilac može da pristupi ispitivanju optuženog.“
„Hvala časni sude.“ reče tužilac „Gospodine Kildžoj da li ste 22.3.1993 u subotu bili u stanu gospođice Džejn?“
„Ne“
„Podsećam vas da ste pod zakletvom.“
„A da umalo da zaboravim. Jesam bio sam u njenom stanu. I JA sam je ubio, iseko na komade, izbacio kroz prozor. A zatim sam ubio još 25-oro za koje vi ne znate! Dakle ja sam ubica. Da da ja.“
„Hvala nemam više pitanja“ reče tužilac
„Da li odbrana ima neka pitanja? Mada se iz svedočenja optuženog može jasno videti da je isti kriv.“ Reče sudija
„ Časni Sude imam jednu molbu. Molim vas ne uzimajte izjavu optuženog za ozbiljno jer on tako ponekad voli da govori sarkastično.“
„ To se da proveriti. Gospodine Kildžoj da li ste vi govorili sarkastično?“ upita sudija
„Ma jok. Ja uvek govorim istinu.Što bih pričao sarkastično.“
„Dakle zbog priznanja ubistva osuđujem Stvena Kildžoja na smrtnu kaznu.TUP!!“

++Dobro veče ja sam ... Mmajkl..ne...Maks...ne Marvin...izvinite samo da stavim naočare...Aha ja sam Džejson a vi gledate vesti u 6. Današnja glavna vest je, normalno, izvršenje prve smrtne kazne u našem gradu. Na licu mesta je naša reporterka Dajana++
*Dobro veče Džejsone, dobro veče narode imaćete tu čast da prisustvujete prvom izvršenju smrtne kazne kod nas. Da vidimo šta se dešava. Uživo*

„E Stivene vidite li gde vas je sarkazam doveo? Na električnu stolicu. Lepo sam vam govorio...“reče advokat
„Šta se brinete za mene. Ja sam oduvek voleo struju. A tek električne stolice. Jedva čekam da me ubiju.“
„Odustajem od vas. A evo dolazi gradonačelnik možda vas ipak ne ubiju.“
„ Dobro veče gospodine Kildžoj. Predpostavljam da znate ko sam ja. Vaš advokat me je zamolio, pošto smo mi veliki prijatelji, da se založim za vaš slučaj. I ja sam tako kao uticajna ličnost odlučio da vam dam još jedno suđenje. Možda tada nećete pričati sarkastično. Dakle hoćete li poći sa mnom?“ upita gradnačelnik
„Ne! Meni se baš ostaje ovde. Zar ne vidite kako je lepo.“
„Tako znači. Momci spržite ga!“
„Jupiiii....“

*Eto poštovani gledaoci prisustvovali smo prvom izvršenju smrtne kazne. Zapamtite samo jedno: Ne koristite sarkazam jer možete biti sprzeni. I to je zakon. A ako baš nemožete da izbacite sarkazam iz govora pozovite 0900 88 88 66 Institut za odvikavanje od sarkazma i ostalih bolesti zavisnosti. Studio?*
++ Da bio je to prilog iz zatvora a sad druge vesti.........++
KRAJ

I jos jedna... :twisted:

Trka
Dobro veče, ja sam Holi Spirit. Danas ćemo ekskluzivno prisustvovati najvećem takmičenju na svetu: takozvanoj TRCI. Ona se odigrava svakog dana, više puta, u nepoznato vreme. Evo pre nego što počne trka da vam kažem pravila. Takmičari se nalaze u onim dvema loptastim prostorijama. Na znak trče prvo kroz hodnik nabijen pritiskom koji ih ispaljuje u duboke mračne tunele u kojima se trka inače i odvija. Pobednik je samo jedan a nagrada je ogromna. Život.Da vidimo šta se dešava u loptastim prostorijama.

++++++++++++Uživo iz loptastih prostorija++++++++++++
„Počinje da podrhtava a to znači da svi zauzmete mesta i čim se vrata otvore juriš! Pravila nema dozvoljeno je i guranje, saplitanje niski i visoki udarci grebanje jer pobednik je samo jedan. Jasno!“
„ JASNO!!!!“
„ Dobro spremite se sve jače podrhtava i ........... kreniiiiiiiiiii!!!!!“

++++++++++++Studio+++++++++++++++++++++++++++++
Da evo trka je počela. Br 10000 i 129 su prvi prošli kroz hodnik pritiska a za njima dobro se drže i 22398, 55546, 11129, 1, 345.I evo dolaze do mesta ispaljenja i 129 prvi izleće ali, jao, promašio je tunel. Sada samo mogu da ga sastružu sa zida. 2289 prelazi u vođstvo. Opa vidi ovo 66789 pojačava tempo i kako je samo sapleo 2289. Sada je on u prednosti. Oh iza njega se desila ogromna nesreća. Hiljade njih se zabilo u zid kakva šteta za njih. Jebiga. 66789 je za sada bez konkurencije,Stani! Iz gužve izlazi 868 i juri neverovatnom brzinom, pretiče 66789 samo nekoliko sekundi je od cilja. I prolazi i bukvalno uleće u cilj.Ovo je bilo sve sa današnje trke, 868 je pobednik i dobija nagradu. Ostali takmičari neće moći da pokušaju ponovo jer će poumirati. To je tako samo jedan spermatozoid može da oplodi jajnu ćeliju.Doviđenja.
Član
Član

Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 3:58 pm

Povratak na Priče