[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3790: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3791: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3792: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
www.tolkien.rs/arhiva/ • Pogledaj temu - Euro DveTisuceOsme

Euro DveTisuceOsme

Fudbal, Košarka, Odbojka, Stoni tenis....mmmm... Stoni tenis...

Moderatori: Ereinion, Xerxes, Elu Tingol

Euro DveTisuceOsme

Postod Pauleta u Pon Jun 02, 2008 6:13 pm

Ajd' da vas vidim, vasi favoriti, za koga navijate, koga cete da gledate, ko sigurno osvaja? Ko ce biti najbolji strelac a ko najbolji kvoter-bek i ofanzivni koordinator?

Moj prvi pik za sampiona je Portugal, pre svega zbog besno dobre i tehnicki sjajne sredine - Deco, Ronaldo, Quaresma i Simao, a pored toga i zbog Scolarija, ne zato sto mislim da je nesto super pametan trener, vec zato sto vodi ovu istu ekipu vec 4 godine, 2 velika takmicenja, a imao je iskustva i pre njih. Napad im je malo skrnav, ali pored ovakve sredine vise im ni ne treba. Sad vidim da je Ronaldo nesto povredjen, ako se oporavi potpuno sve manje od finala bice losh rezultat za ove, pogotovo sto imaju otvoren put sa jedino Svabama kao nekim ozbiljnijim protivnikom.

Drugi pik su 'Talijani, svetski sampioni, sa jakom ekipom i zivotinjom od Luce Tonyja u napadu, te preporodjenim Del Pierom kao podrskom. Problem kod njih, po meni najveci, je sto tu nema vise Lippija pa su otud slabiji nego na proslom SP. To i izostanak Tottija. Mada, Buffon je verovatno trenutno najbolji golman od svih na prvenstvu pa i tu imaju jedan veliki plus.

Treci favoriti su Francuzi i to samo zbog dva coveka - Henryja i Riberyja. Prvi je imao losu sezonu u Barci i sad bi mogao da eksplodira ako mu ovaj da malo prostora, a za drugog kazu da je jedan od 5 najboljih igraca u Evropi ove sezone. Najveci problem kod ovih je izvesni Rajmundo Domenek, lik kojeg verovatno ni zena a ni rodjena majka ne mogu da smisle koliki je smarac :D. I plus sto Thierry nije odrigrao nista dobro za repku od kada je ovaj trener. A o odsustvu Zidanea ne vredi ni govoriti.

Od ostalih, Svabe imaju dobru ekipu, ali im fali Klinsmann, a i jos bitnije, bolja igra (jadnih 2:1 protiv Srbije ::S::), Olandjani su isto tako jako dobri i raznovrsni ali imaju jako tesku grupu i mislim da ce da ga izduvaju (mada ce to biti najzanimljivija grupa za gledanje). Jos jedni favoriti iz senke su Spanci, pri cemu ako oni uzmu trofej ja prestajem da gledam fudbal.

Ostatak ekipa je skart.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 3:47 pm

Re: Euro DveTisuceOsme

Postod S u Pon Jun 02, 2008 7:13 pm

Ja cu navijati za Ruse, imaju jako simpaticnu ekipu i mogu daleko da doguraju.
Sto se ostalih tice, nisam siguran ko je favorit, svakog mogu da nadjem neke mane te opet moze da se ponovi neka Grcka kao sampion. Zato mislim da su sve prognoze nezahvalne al mislim da Portugalci recimo nisu sposobni za osvajanje. Niti su Spanci. Ostali su svi u kombinaciji, pretpostavljam da ce Hrvati napraviti bum, kao i Holandjani.
There is a crack in everything, that's how the light gets in

Blog "Protiv negativnog"
http://honestbender.blogspot.com
Kolumna - No direction home
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Ned Jan 13, 2002 8:32 pm

Postod Fingon u Pon Jun 02, 2008 7:36 pm

Navijam za Ruse. Chesi favorit broj 2 :)
Let the Sunshine In!!

Nute Gunray, viceroy of the Trade Federation, stood trembling in an alcove, blood-tinged tears streaming down his green-mottled cheeks. "The war...," he whimpered. "The war is over—Lord Sidious promised—he promised we would be left in peace..."
"His transmission was garbled." The blade came up. "He promised you would be left in pieces.''
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Čet Avg 29, 2002 11:00 pm

Postod Black Rider u Pon Jun 02, 2008 8:05 pm

Италијани имају добре шансе. О Французима могу рећи да су тренутно хендикепирани.
Član
Član

Pridružio se: Sub Apr 15, 2006 10:08 pm

Postod Elu Tingol u Pon Jun 02, 2008 8:18 pm

Kad su mogli Grci 2003 (basket) i 2004 (fuzbal), mogu i Rusi 2007 (basket) i 2008 (fuzbal). Naravno katastrofa bi bila da se ponovi onako nešto poput onih Grka, ali Forza Росси́я!!! :mrgreen: Grupa im i nije toliko jaka poput one nameštene grupe C.
Član
Član

Pridružio se: Pon Apr 26, 2004 7:26 pm

Postod Ereinion u Pon Jun 02, 2008 9:19 pm

Ja cu navijati za Holandjane, imaju strava tim...roben + van der vart + snajder = minimum dva do tri gola u protivnickoj mrezi, a mozda i nistelroja krene i pocne da ubacuje otpatke pa bude i vise golova. Samo da bularuz ne bude u prvoj postavi...

U C grupi ce biti najzanimljivije : italijani bez totija, a sad procitah i da se kanavaro povredio...francuzi skoro pa sigurno bez vijere...matori igraci, smena generacija (anri najavio povlacenje) i sl. Zbog toga mislim da nista nece uraditi ni jedni ni drugi i nadam se da ce rumuni nekako uspeti da osvoje drugo mesto u grupi, navijam za komsije :D

Grupa D : Grcka - mislim da se 2004 nece ponoviti,ali nikad se ne zna. Rusija - samo zbog hidinka mislim da mogu u drugi krug, na prvenstvo su dosli iskljucivo zbog toga sto su englezi, na moju veliku zalost, IADNI. Spanija - standardno, prolaze grupu i ispadaju cim pocne eliminacioni deo. Svedska = Henrik Larson, zbog njega cu navijati za svedjane iako ce tesko proci dalje...

Grupa A : Ceska - nema rosickog, ispadaju. Portugal - mislim da ce proci dalje, ali stvarno ne znam sta da ocekujem od njih, imena ipak ne igraju fudbal. Svajcarska - domaci teren cini cuda, ako dobiju turke idu u drugi krug. Turska - ako dobiju svajcarce idu dalje

Grupa B : Austrija - :mukica: :D Hrvatska - imaju talenat, nemaju iskustvo i "Hrvati su na tri pripremne utakmice protiv osrednjih rivala postigli isto toliko golova". Nemacka - zbog sistema takmicenja mislim da mogu do finala. Poljska - nisu losi, ako pobede hrvate idu dalje, ako ne ispadaju

glup je sistem takmicenja, grupe A i B daju jednog finalistu, a grupe C i D drugog. Mogli su to malo da prorede, prosaraju...

nadam se da ce biti bar neka dobra tekma sa puno golova, napete tekme ce biti tek od druge runde takmicenja
Slika

Here's 40 shillings on the drum
for those who'll volunteer to come
to list and fight the foe today
over the hills and far away

Put your fuckin' mouth on the curb.
Come on man.
I said: Put your mouth on the curb!
Thats it! Now say good night.

http://signs-of-the-times.org/signs/edi ... eNazis.php
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Uto Apr 16, 2002 10:44 am

Postod Naurion u Uto Jun 03, 2008 10:09 am

holandjani ili spanci osvajaju sigurno....!!!
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Ned Avg 27, 2006 10:37 am

Postod Elu Tingol u Uto Jun 03, 2008 1:33 pm

Član
Član

Pridružio se: Pon Apr 26, 2004 7:26 pm

Postod Draugdur u Uto Jun 03, 2008 4:57 pm

"Cross my heart, smack me dead, stick a lobster on my head. "
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 9:50 am

Postod V@mpir3 u Uto Jun 03, 2008 10:16 pm

Navijaću za Portugal. Pa zar ne bi bilo lepo da najbolji igrač na svetu osvoji LŠ, Englesku ligu i EP. Pa gde to ima??? Valjda će da ima ovde.

Sad ozbiljno: MIslim da Portugal ima jaku osnovu, srednji red i da su jaki tehnički.
Holanđani isto tako imaju mlade igrače. Kod njih se već desila smena generacije pa sad mislim da oni mogu da osvoje.
Hrvati kao što rekoste mogu da naprave bum ali to ne bih želeo.... :mrgreen:
Šta je čovek bez 100 evra u dzepu, 100 kila i 25 centimetara tamo gde treba!
Y am Gawain of The Lost
Vreme lavova tek dolazi!

Prazne duše.. ej, ne bi im video žar u očima
ni da im brkneš pljugom u zenice - tu led počiva..
I ne bi bili duboko dirunti ni da im zabiješ ceo kar..
Deca proseka život ne shvataju k'o dar.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:52 pm
Lokacija: Od ulaza u groblje druga levo pa treca desno i kad vidis prazan grob tu treba da sam ja!

Postod Draugdur u Sre Jun 04, 2008 1:40 pm

"Cross my heart, smack me dead, stick a lobster on my head. "
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 9:50 am

Postod V@mpir3 u Sre Jun 04, 2008 5:35 pm

Za igrača koji u finalu LŠ da gol može opravdano da se kaže da se usrao. ::EE2:: ::L:: ::L:: ::L::
Šta je čovek bez 100 evra u dzepu, 100 kila i 25 centimetara tamo gde treba!
Y am Gawain of The Lost
Vreme lavova tek dolazi!

Prazne duše.. ej, ne bi im video žar u očima
ni da im brkneš pljugom u zenice - tu led počiva..
I ne bi bili duboko dirunti ni da im zabiješ ceo kar..
Deca proseka život ne shvataju k'o dar.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:52 pm
Lokacija: Od ulaza u groblje druga levo pa treca desno i kad vidis prazan grob tu treba da sam ja!

Postod Fingon u Sre Jun 04, 2008 6:40 pm

Portugal bi mogao biti ok tim da ne neguju potpuni antifudbal.
Let the Sunshine In!!

Nute Gunray, viceroy of the Trade Federation, stood trembling in an alcove, blood-tinged tears streaming down his green-mottled cheeks. "The war...," he whimpered. "The war is over—Lord Sidious promised—he promised we would be left in peace..."
"His transmission was garbled." The blade came up. "He promised you would be left in pieces.''
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Čet Avg 29, 2002 11:00 pm

Postod Egon Zmaj u Sre Jun 04, 2008 6:56 pm

Navijaću za Portugalce i Holanđane. Nekog sam mišljenja da ako Španci budu dobro odigrali, to znači da će dobro igrati Tores, a to znači da će biti mnogo golova. Osim ako se negde ne sjebu koa i obično. Ta reprezentacija se plaši velikih događaja. A ako podbace, onog Aragonesa ima da obese za muda na nekom od trgova u Madridu. Nadam se da Rusi mogu da iznenade i da će Grčka ekspresno kući. Rumunija je igrala dobro u pripremnim utakmicama, ali mislim da su oni pokazali sve svoje karte, dok su drugi kalkulisali i isprobavali neke druge stvari(kao Đukić). Sve u svemu ovo je ovo je šampionat sa mnogo timova sličnog kvaliteta.
U njemu je svuda rasuta duša,
po celom svetu deca i ljudi,
a grad iznad reka stoji ko kruna,
danju me veže, noću me budi.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Pet Mar 17, 2006 2:23 pm

Postod Xerxes u Čet Jun 05, 2008 2:36 pm

Na Euru ima jedno 6-7-8 sasvim izjednačenih ekipa od kojih svaka može da osvoji... i isto toliko da gledaju iza ćoška ako se neko zajebe... i Austrija.

Češka - uspjeh samo i isključivo zavisi od golmana. Ali genijalnog. Nema Nedveda, nema Rosickog, Koller je već prestario, Baros je sjao samo jedno ljeto... tim kao tim je čak i slabiji od Švajcaraca, ali onaj jedan Čeh je vrijedan kao svi ostali Česi. Boriće se sa Švicarskom za drugo mjesto, samo da neko utrpa koju u gol. Ali dalje od četvrtfinala nikako ne mogu.

Portugal - se čini najjačim. Prije svega zbog jednog igrača. Ali ne bi bilo prvi put da igrač odigra spektakularnu klupsku sezonu, pa se onda sroza na velikom reprezentativnom takmičenju. Ipak, ako sve bude išlo po planu, na papiru su perverzija od ekipe. Pepe, Carvalho, Simao, Ronaldo, Deco, Nani, Quaresma... Nema Figa, znači Nuno Gomes je kapiten, a Ricardo je golman - oni su im slabe tačke.

Švica - e Švica bi mogla da bude dobra. Domaći su, u ekspanziji su (jedna od najjačih zemalja u mlađim kategorijama), imaju mlad i jak tim, ali i talenta, za razliku od sudomaćina. Teško će proći grupu, što jest jest, ali Česi bi im mogli dati šansu, jer nisu jaki kao prije nekoliko godina. Ako ih sudije budu adekvatno pogurale, čak su i sigurni u prolaz.

Turska - ovi bi mogli biti dobri, obzirom da će svakako biti mnogo Turaka na tribinama, ali ovaj tim nije talentovan kao neke Šukurove generacije. Moooožda bi mogli biti drugi, ako neko Cechu opet razbije glavu, ako bude više Turaka nego Švajcaraca na njihovoj tekmi i ako preporođeni Nihat bude igrao kao u Španiji. Ali iskreno, za mene su najslabiji tim u grupi.

Austrija - domaći su, pa će ih neko valjda pustiti da zabiju gol. Inače, :pop:

Hrvatska - imaju odličan tim, ali ih je sjebao Dudu. Čovjek je uvijek i svugdje zabijao golove u kvalifikacijama, a iako su ostali napadači dosta dobri (Olić, Klasnić, Petrić), i vezni red je stra'obalan, jebe ih neefikasnost. Svakako će proći grupu, ali će se razbiti od protivnika u četvrtfinalu. Sreća da su dobili laku grupu, ali da je Eduardo tu ovaj tim uz gram sreće ne bi bio čak ni od finala daleko.

Njemačka - Švabe će da budu opasne. Ballack je u finišu sezone nosio Chelsea, vezni red i napad su vrhunski, odbrana malo troma, ali Švabe su opet jake. I dalje su iskusni, ali nisu tako netalentovani kao prethodnih godina. Mario Gomez bi mogao da ima svoje prvenstvo, čovjek je spektakularan igrač. BTW, mislim da je velika greška izostaviti Hildebranda a zvati Lehmanna u tim. Čovjeka koji je rezerva Manuelu Almuniji.

Poljska - gomila marginalaca, ako su i značajni to je u domaćoj ligi ili po slabijim klubovima... jesu rasturili kvalifikacije, ali su inače nekako najsmećarskiji tim ovog prvenstva. Moooožda mogu preko Hrvatske jer su 'Rvati u ozbiljnim problemima sa efikasnošću, ali to je baš moooooooožda.

Francuska - prvo takmičenje bez Zizua... kako li će se snaći, veliko je pitanje. Ribery je jedan od najboljih igrača u Evropi apsolutno, ali nešto mi se čine neefikasni. Henry nikad nije ni bio neka faca izvan Arsenala, Trezeguet nije tu... Benzema ili Nasri bi mogli za njih da odluče ovaj šampionat. Ako se bar jedan od njih bude izdvojio, eto njih bar u finalu. Imaju jaku odbranu, mada su tu jači po bokovima nego u sredini... Ovako im od boljih samo Gallas ostaje, a i on je više bek... Polufinale.

Italija - sjeba ih Cannavaro, ali su i dalje lud tim. Pirlo upravlja, De Rossi, Gattuso, Zambrotta trčkaraju, Toni zabija... ali nisam siguran za odbranu u kojoj ti je ključ Materazzi. Jeste im donio '06, ali taj zna da ga zakenja kao niko. Svejedno, Buffon je na golu, to su bar 2 tekme spašene, znači borba za finale.

'Olandija - jeb' ga. Ako rekoh da će ovi iznad da prođu, znači 'Olandezi će da izvise. Ne mora značiti, imaju paklen tim, ako Van Persie proigra čuda mogu da čine. Ali imam dojam da tu fali nešto. Prenagomilan napad, sa jedno 6 vrhunskih igrača... jedino bi ih Sneijder mogao izvući. A mislim da on nije tog kalibra.

Rumunija - za ove se može reći da su najveći favoriti iz sjene, nakon što su Eduarda polomili. Dobro istreniran tim, sa igračima uglavnom iz rumunske lige, a ova je u zadnjih par sezona poprilično jaka postala. Ali iako imaju Mutua, taj ipak nije igrač koji može da čini čuda.

Grčka - e ovaj put neće moći. Prošli put su imali sreće više nego pameti, talenta i znanja zajedno. Ovaj put ne. Bunkerisanje će im donijeti recimo 2 boda, ali Španci ili Larson će da im ga šinu i da ih izbace. Epilog - Rehhagel odlazi, a Grci nestaju bar do svjetskog 2018. u Australiji.

Rusija - Zenit je porazbijao Villarreal, Bayer, Bayern. Guus Hiddink je trener rođen za velike turnire. Ali biće im teško. Švedi nikad ne podbacuju, a Španci uvijek. S tim što ovaj put bi to stvarno bilo čudo, uz tako bizarno jak tim. Ako uzmemo da su Švedi fiks, samo ih to može provući. Mada kontam da će Španci da ih ssasvim pristojno nakantaju. Al' ćeraćemo se još.

Španija - moj favorit. OVAJ PUT će konačno da pokažu talenat. ::T:: Naravno, sa Špancima se nikad ne zna, i svako novo takmičenje je "ono" takmičenje kad će da proigraju. Eto, daću im za pravo da je ovo to takmičenje. Zaista imaju genijalan tim. I vezni red da padneš na dupe. I dva fantastična napadača, od kojih je jedan (Torres) bio ponajbolji ove sezone u Evropi. I jednog od 3 najbolja svjetska golmana. I Puyola u odbrani. Ali, Španci su. I to je njihov problem. Ako prevaziđu to što su Španci, odgovorno tvrdim da niko nije jači od njih. Ako ne, moguće je i da budu četvrti u grupi, zašto ne, ipak su to Španci. Ali Fabregas, Xavi, Torres, Iniesta, Villa, Silva... pa ti ako igraju sa trećinom snage opet su jači i od Grka i od Rusa. Ali, opet ali, Španci su. 'Ajd' znaj s njima. BTW, onaj Guiza bi mogao biti odličan. Situacija je savršena da napravi nešto kao Toto Squilacchi '90.

Švedska - imaju jak, uigran tim, malog Zlaju, i Henrika Velikog. Bar četvrtfinale. A dalje će ako jedan od ove dvojice nešto posebno uradi. Što je i te kako moguće. A ja ću svakako navijati za njih. Zbog Henrika, naravno.

Finale Španija - Italija, Španci uzimaju 2-1.

...

Nešto kontam da ću mnogo da se smijem kad budem ove ode Špancima čitao za jedno mjesec dana... :banana5:
Pos'o. Kuća. Birtija.
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Pon Dec 22, 2003 12:55 am

Sledeća

Povratak na Sport