Black Sheep

Sve o najnovijim filmovima

Moderatori: Galadriel0hr, Archmage, pirat_w

Postod Green Fairy u Pet Sep 28, 2007 2:21 pm

Ako mislis na Operu iz '87. gosn. Daria Argenta, neces se pokajati, sjajan je :) Pustao se u Domu Omladine prosle godine (u sklopu festivala italo-horora) kada je i Dario dolazio u Bg, i bilo je zaista sjajno gledati ga na platnu... Secam se da nismo izlazili iz bioskopske sale od ujutru do uvece, naoruzani kiflama, pitom i ponekim alkoholom :D Bese zabavno...

Jest da malo oftopicarimo na ovoj temi, ali dok se ne nadjemo na mleku i kolacima, moracemo 'vako... :)
The Universe is over. It's my job to put it all in order now, and lock the place behind me as I leave...
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sub Dec 31, 2005 8:52 pm

Postod Billy Chenowith u Pet Sep 28, 2007 3:55 pm

čini mi se da je unrated verzija ovaca na svim dvd-ripovima, running time oficijelnih 87 minuta, sa sve špicom.

ja baš nemam običaj da nešto posebno obeležavam 'sve svece', al valjda će ti biti zabavno. mada, možda je bolje u tako nekim prilikama pustiti si proveren film za koji znaš da ne mož da omane :D

samo znam da ni pod razno ne gledaš zombijevu HALLOWEEN izvedbu jer je nažalost zaista grozomorna koliko, uglavnom, ljudi pišu :D

ne znam koliko gutaš lošu glumu i slabašne dijaloge, te elemente kod arđenta uglavnom moraš odma da izignorišeš :D ali zato scene poput one sa ključaonica-darija nikolodi-telefon su meni za neograničeni repeat viewing :)
u principu posle OPERE arđentovi filmovi idu isključivo nizbrdo.
evo sad prilike za delimično iskupljenje, idem taman da otvorim temu o trećoj materi :)

btw neću da sporim uticaj, i odredjene kvalitete CANNIBAL HOLOCAUST-a (skoro 20 godina pre BLAIR WITCH-a), ali će mi 'oni' načini za ubiranje shock value poena biti potpuno imbecilni.
sećam se intervjua s kronenbergom u VIDEODROME fazi, i lepo je napljuvao ubijanje životinja.
a ja sam ionako veggie...
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 3:07 am

Postod Billy Chenowith u Pet Sep 28, 2007 3:59 pm

PS fairy, oću i ja milk 'n cookies, ovaj forum je ionako prilično pust :D
Korisnikov avatar
Član
Član

Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 3:07 am

Prethodni