Recruitment 5e/Pathfinder - "Sveza krv" u novoj godini

AD&D, D&D 3e... najpoznatiji frp sistemi

Moderatori: High Duke, Marko Pravedni

 Recruitment 5e/Pathfinder - "Sveza krv" u novoj godini

Postod fokker u Sre Jan 07, 2015 12:19 pm

Ovo mu dodje skoro kao poruka licne prirode - starija (cca. 40 godina zivota, 20+ godina bavljenja FRP-om) ekipa iz Beograda bi zelela da "regrutuje" par novih igraca, koji bi nam se potencijalno pridruzili u redovnom igranju.

Ukratko o nama - nas 6-7 se igra vec godinama u raznoraznim kampanjama i sistemima. Preferiramo FRP/RPG u odnosu na board game-ove ili kartice. Trenutno imamo nekoliko kampanja u toku, fokus na 5 ediciju, Pathfinder i naravno DCC. Kako ne ucestvuju svi igraci u svakoj kampanji, desava nam se da imamo "prazan hod". Rado bismo to vreme popunili kvalitetnim igranjem, stoga pokusavamo da nadjemo jos 1-2 igraca.

Kao sto vec rekoh, vecina nas je u "najboljim godinama" (35-45), imamo porodice, obaveze i sve sto ide uz to, ali i veliku ljubav prema FRP/RPG-u. Uspevamo da se igramo na (dvo)nedeljnom nivou, uglavnom vikendom. Imamo svoj prostor (na Crvenom krstu) krcat knjigama, board game-ovima i cime vec ne.

Od potencijalnog igraca trazimo samo da je koliko-toliko zrela osoba, sa adekvatnim pristupom FRP-u. Raspolozeni i da obucavamo pocetnike (osobe sa malo ili bez prethodnog FRP iskustva), ako treba.

Tri "No-No" pravila:

1. Neodgovornost - kao sto rekoh svi smo ljudi sa porodicama i obavezama. Ukoliko se dogovorimo za session, onda se i pojavi na istome. Sasvim je OK da otkazes/javis ukoliko ti nesto iskrsne u medjuvremenu, ali kljucno je da nas informises na vreme. Postuj nase vreme, kao sto i mi postujemo tvoje.

2. In game attitude - vecina nasih kampanja traju dugo, kako u godinama, tako i u broju sessiona. Svi mi, i igraci i DM/GM-vi, ulazemo dosta vremena i truda u razvoj likova i zajednicku pricu. Iz toga proizilazi da nam stavovi tipa "Leeroy Jenkins charge" ili "Hajde da silujemo wyverna" bas i nisu bliski (don't get me wrong - ponekad je i takav tip igranja OK, ali uglavnom tokom one-off sessiona i sl.)

3. Licna (ne)higijena - ukoliko moram da pojasnim sta mislim pod ovime, verovatno se ni ne moras javljati :-(


Ako ste zaintresovane/zaintresovani, posaljite mail na vmihajlo@yahoo.com ili Private message ovde.

Hvala
Član
Član
 
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Jan 06, 2015 11:38 pm

Povratak na D&D

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron