My thoughts

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

 My thoughts

Postod Silvanas u Pon Feb 07, 2011 2:31 pm

Ovde cu staviti moje misli... Potpuno nepovezane. Vama narode beznacajne. Mozda nista necete razumeti. A mozda ipak prepoznate neke svoje. Ovo su moje misli...moja prica.

Thought 1:
Im a blank page. Nothing more...nothing less.

Thought 2:
Ne veruj nikome. Svi lazu. I ja lazem. I ona laze. Svi lazu. Veruj jednim delom. Drzi drugi do sebe...ako saznas da je laz...da ne budes povredjen. Da ne budes razocaran. Svi lazu. Zapamti. Ogradi se. Zastiti se. Svi lazu. Ne veruj mi. Lazem.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Feb 07, 2011 2:39 pm

Thought 3:
U pocetku je lepo, dok ne postane okrutno. Ucini te mekim kao sundjer, da bi te na kraju stvrdnulo kao kamen. Ucini te nasmejanim i sarenim, da bi te bacilo u senku. Okrutna stvar je sto si zamennjiv. Nista drugo nego recka. Kazu sve... "Ni prvi, ni poslednji." E pa to si! Jedan u nizu. Secace te se po losim stranama. Poznace te po manama. Sto si ih pokazao? Zasto se nisi stideo? Zasto nisi glumeo? Pa zato sto si se vezao... Budalo! Trebao si uvek biti gospodin Savrseni. Trebao si da krijes sve mane. Nije vredna toga da ih zna. Da te u svojoj glavi ismeva. Znas da ti je to u njenoj glavi najbitnije. A u srcu? Pa to je tek bitno! Budalo... Da si ostao gospodin Perfect, razisli bi se brzo... Ali ne bi bolelo. Ovako si hteo da joj pokazes... date upozna. Eto ti sad. Sada zna da te je povredila. Pruzio si joj zadovoljstvo. Budalo. Trebao si lagati. Svi lazu. Samo Bog jos nije lagao. Mislis da ce se racunati to sto si se borio, sto si voleo, sto si branio i brinuo u trenutku kada naidje onaj drugi. Onaj sto joj treba... Ti si sluzio da ubijes vreme dok ne dodje onaj sto joj treba. Igras jednu trecinu utakmice dok se ne pojavi zvezda tima... Onda ides na klupu. Pametno... Veoma pametno. Ti si budala. Mekusac. Mrzim te.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pon Feb 07, 2011 3:47 pm

Kako prazan list?! Pa svako je bar nekoliko popunjenih, i jedan novi se stalno ispisuje. Dok ne umres. A sto se tice ostalog, mnogo su to jake reci da bi se koristile tako sigurno. Probaj da mislis malo pozitivnije. Zar stvarno verujes da u par recenica mozes da kazes sta SVI rade ili ne rade? SVI... mislim, to moze da podrazumeva svasta.
I jos nesto. "Mrzim te." Koga mrzis? MRZIS?! Mislis li da je bilo ko vredan toga? A, ako mrzis sam sebe, jos gore. Veruj mi, mrznja ti u zivotu ne treba. Filozofski mir. ::B:: ::L::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Feb 07, 2011 4:09 pm

Thought 4:
Razvicu se. Prilagodicu se. Evoluiracu. Kao i svaki drugi covek, to mi je sposobnost kao razumnom bicu. Da se prilagodim, da resim da prihvatim nesto i preokrenem ga na dobro. Cuo sam se sa Tamarom. Rekla je kako moram da prestanem o tome kakav sam bio i koliko sam spao. Bio sam veseo. Sada sam dosadan. Bio sam neko. Sada mi prilaze na staro ime. Ali ne vide me vise onakvog kakav sam bio. Rekla je da to sto sam bio moram da zaboravim i da krenem iznova. Igrao sam basket savrseno. Izasao sam iz forme. Moram ne da vratim formu. Moram da formu zaboravim i treniram ispocetka. Mislim da je u pravu. Janko je rekao kako sam smoren i nikakav. Jeste da je to radio samo kako bi se slozio sa vecinom onih sto vole da me ogovaraju. Bio je u pravu svejedno. On je video. Ja nisam. Razvicu se. Necu biti mekusac. Necu onda imati koga da mrzim. Pogledacu se u ogledalo. Imacu samopouzdanje. Odlucio sam. "Koci te", rekli su svi. Ali ja sam i hteo tako. Postao sam negativan. Iris je u pravu... Ne postoji svi. Oni su u pravu. Ja nisam. Oni su videli, a ja nisam. Pocecu da vidim. I prestacu da koristim svi. Ali ne mogu da garantujem da cu ikome verovati. Bio je jedan put kada sam verovao. Lagala je. Mozda sam je zato sada nepravedno optuzio...Jednom ostao nepoverljiv prema njoj, ali ona je meni moje greske oprostila. Mozda mi je stvarno pocela verovati mada ne verujem bas. Nikada necu saznati. Mozda ce zato doci kraj. Obecao sam da cemo ostati prijatelji. Potrudicu se da i ja ne slazem.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pon Feb 07, 2011 5:17 pm

E, pazi, sto se tice laganja: cak i kad se neko trudi da ne laze, ne moze uvek da mu uspe, znas. To nije stvarno njegova krivica. Ne mozes nikoga da mrzis zato sto nije savrsen. Ovo si sigurno milion puta cuo, ali istina je: niko nije savrsen. Ni GospodinSavrseni, ali ni GospodjicaSavrsena. To je kao Deda Mraz - ne postoji!
Sta god ti se dogadja, probaj da posmatras objektivno (tada se to ne desava tebi, vec nekim nepoznatim ljudima) i upitaj se: je li to sto im se desava stvarno tako strasno? Kad se ja tako pogubim, odvojim 15-ak minuta za tu operaciju, pozalim se drugaricama, eventualno napisem nesto, i vise ne razmisljam o tome, jer se za mene to nije desilo. A ako jos nije gotovo, razmisljam o buducnosti u kojoj ce to biti potpuno nebitno. Svaki put upali. Nekada i previse dobro.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Feb 07, 2011 5:36 pm

Thought 5:
Iris je veoma vesela osoba. I u pravu je. Ponekad me podseca na nju. Ali pre svega je pomogla. Sve ce biti dobro. U pravu je. Potpuno je drugacija. Ali kada citam ovo sto mi pise, kao da je napisala ona. Podseca me u tim stvarima na nju. Tako znam da je dobra osoba. Iris je prijatelj. Novopeceni, ali prijatelj. Sve ce biti dobro. Iris ne laze. Nekako mi se tako cini
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pon Feb 07, 2011 8:58 pm

:da: :) :mrgreen:
Tu sam da pomognem ::L::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Uto Feb 08, 2011 7:18 pm

Thought 6:
Svi me gledaju drugacije. Postao sam neodgovoran. Trebao bih to popraviti da ih ne razocaram. I one sto me znaju od ranije, i one od skoro. I nju... Nju vec jesam. Ali da ne nastavim. Rekla je da oseca kao da me uopste ne poznaje. Poznavala me je, a sada vise ne. Mozda se jesam promenio. Mozda je nesto od mene napravilo losiju osobu. Ali, svi imamo uspone i padove. I za nju su isto rekli. Samo ja to nikada necu znati. Nisam je poznavao kada je bila "sto puta bolja"...tako je nazvase. Komplikujem. Ovo je sve normalno. Pravim od zivota teoriju. Zivot je vise praksa. Jebala me teorija. Jebala me fizika sto je strebam ko lud.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sre Feb 09, 2011 3:38 pm

Thought 7:
"Sudi srcem. Filtriraj umom." Tako mi je rekao danas najbolji prijatelj. Filozofija nije kada razglabas 10 sati, a nista ne kazes. Filozofija je kada kazes jednu kratku recenicu cije tumacenje moze trajati 10 sati i ipak ne bi bilo dovoljno... Jednu kratku recenicu, ali koja pogodi i zamisli onog ko je cuje. To je on sada uradio Filozofija je teorija koja se treba primenjivati u praksi. Ukoliko se ne moze primenjivati u praksi, onda nije filozofija nego "mlacenje prazne slame" tako ona to naziva, mada nikakva filozofija njoj ne prija. Poceo sam da se bavim cutanjem. Kako divna delatnost. Veliki jezik me je ovde i doveo. Sada cu mudro da cutim. Necu biti zatvoren, samo cu mudro da cutim. Onde gde je moj komentar suvisan, ili ga nije ispravno dati, ili nisam dovoljno upucen da ga dam...suzdrzacu se. Rekao sam da cu da se prilagodim. Videcemo jesam li slagao.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sub Feb 12, 2011 12:24 am

Thought 8:
Gotovo je i sa njom. Jos jedan period zavrsen. Idem dalje. Nema stajanja!
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sub Feb 12, 2011 7:48 pm

Thought 9:
Mi smo dve duse koje su povredile jedna drugu, i ne zasluzuju jedna drugu, ali zele i vole jedna drugu. Kakvo samoubistvo iz zasede, sto bi Vojo rekao. Ko zna mozemo li to da prevazidjemo. Stojimo i drzimo ruke k sebi, gledamo kraju u lice, ali ne drzimo se na tom mestu za ruke. Gledamo mu u lice, ne drzimo se zajedno. Nije dobro
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Uto Feb 15, 2011 3:29 pm

Ej, pa tebi je sve gore i gore! Si ti mazohista ili sta? Nije kraj sveta, imas 15 godina... Iskuliraj malo (u pozitivnom smislu, opusti se, nije tako strashno)
Inace, gl. trebati je bezlican. Dakle: ja treba ti treba, oni treba, trebalo je, (ja) bi trebalo da (ne BIH)...
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Uto Feb 15, 2011 7:49 pm

Thought 10:
celeber vir
celebris viri
celebri viro
celebrem virum
celeber vir
celebri viro
Bem ti latinski! Izvinjavam se zbog gramatickih gresaka gore pomenutih...
Misao br. 10 nije jedino sto mi je u glavi. Ovim samo potiskujem ono sto jeste. Nisam mazohista. Sve vise me nazivaju emotivnim sadistom.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Uto Feb 15, 2011 10:56 pm

Ovim latinskim si me potpuno dotukao. Sada sam sigurna da si mazohista. ::L:: Ucis latinski ::T::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sre Feb 16, 2011 1:33 am

:zaomujestotejedotukaoijosvisestoucilatinski: (novi smiley..zamisli koju bi facu napravio da postoji)
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

Sledeća

Povratak na Priče

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju

cron