My thoughts

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sre Mar 09, 2011 11:12 pm

Thought:
U just need to take things into your hands. :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Čet Mar 10, 2011 11:04 am

Thought:

Nisam ni malo ::EE2:: . Dobro je kada naucis nesto pa kad se opet desi, a ono vec rutina.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Mar 20, 2011 11:57 pm

Thought:

Nesto me ljute stvari koje su se davno desile. Nekako kao da sam ih ostavio tako i sada proradio bes koji je lezao dugo vremena. A bas sam ljut. A to je davno bilo. "Previse ocekujes"... kako me pogodila ta recenica a sada me strasno ljuti.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pon Mar 21, 2011 12:42 am

Cini mi se da sam ti pricala pricu o sobi za odlaganje prepunoj sitnica?
E, usput, zasto ne bi pogledao Tsorovanovu pricu Carsko veto i ono sto je posle postavljao?
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Mar 21, 2011 1:48 am

Hocu prvom prilikom. :D
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sre Mar 23, 2011 11:06 am

Thought:

Rekao sam najzad sta sam imao. Bolje se osecam i najzad imam dovoljno samopouzdanja, hrabrosti i sigurnosti da kazem... Ne zasluzujes me. I rekao sam. :P Gotovo je najverovatnije, ali je najveca ironija sto sam je preboleo jos odavno. Nedostaje mi jedna druga devojka. Voleo bih da obnovim kontakt sa njom... ko zna mozda cu i uspeti to da uradim.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Mar 27, 2011 10:57 pm

Thought:
Ja sam mnogo srecniji od svih onih koji upiru prstom na ono sto zele da dobiju i dobiju ga... Ja se za nesto potrudim, te su mi krize identiteta manje i nemam problem sa nezadovoljnoscu. Oni imaju. Ona ima. Hmmm... jbg. E a obnovio sam kontakt sa tom drugom devojkom. Kako bih voleo da opet budemo drugari. Nedostaje mi ta osoba! :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Mar 27, 2011 11:53 pm

Aha, ima neceg u tome kad moras da radis za nesto sto zelis. Sve sto imam, a bitno mi je, svojim radom sam stvorila. Naravno, ne mislim na neke osnovne stvari, svakodnevne, sto nam obezbedjuju roditelji (jos uvek). Nekako, sve drage mi stvari su ili uspomene od prijatelja, ili nesto sto sam sama obezbedila. Da ne pricam o tome da sama brinem o svojoj buducnosti. Od 5. razreda, pa i ranije razmisljam o faxu, zato se trudim u skoli, zato sad vec otprilike znam sta hocu u zivotu, ne samo za fakultet, uopste, dok ti, kako si ti rekao "oni koji upru prstom na ono sto zele i dobiju ga" nemaju predstavu. Zato se i drogiraju, i napijaju, i sta sve ne rade, jer ne razmisljaju o buducnosti. Sto bi moja baba rekla :lol: jer su besni. Pa i jeste tako, kad pogledas.
Usput, sta nas je navelo na ovu temu, moze li se znati? Msm, sta se desilo da te je navelo da razmisljas o ovome?
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Mar 28, 2011 10:44 pm

Thought:
Mi se razlikujemo. Mnogo se razlikujemo. Ja sam okrutan i tesko mi je sto jesam, a bio sam samo jedan dan. Ona je tako mogla mesec dana. Svaka joj cast izdrzljivost je to ili mozda prosto nije ni primetila kao sto i mislim ovo prvo je bila ironija :P. Kontrolisem situaciju veoma dobro... na tako je dubokom testiranju...detaljnom. Hahaha kako sam okrutan i odvratan, ma neka je tesko moj ponos ce doci na svoje mesto opet. Emotivne krize i one sto se ticu identiteta... ma ajde majke ti. To je izgovor da se bude razmazen. Ne zna sta ce od sebe. Neka uperuje prstom samo ne meni. Pa i nece. Kako sam danas bio odvratan. Bicu i sutra. Jedva cekam.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Sre Apr 06, 2011 4:08 pm

Thought:
Iz najvece gluposti izleti najveca steta.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Apr 11, 2011 4:50 pm

Thought:

Eto proslo je neko vreme od kako nisam stavljao svoje misli. Zakljucujem da sam se dovoljno obrukao za sta me zaista boli uvo, medjutim moj egocentrizam dostigao je jedan kritican nivo i to sam shvatio pricajuci sa prijateljicom. Rekla je "Postace ti od ega tesna soba." E jes vala! Pa ovo je zadnja misao koju cu napisati. Ja sam Matija i mnogo sam cudan. Nekada sam duhovit, a nekada dosadan. Nekada sam emos, a nekada opusten. Muce me skola, ljubav, porodica, finansijske situacije, prijateljstva, ucenje zivotnih lekcija... ali ja se ponasam kao da sam jedini. Mislim da sam ovu temu poceo da se ne bih tako ponasao i da bi neko drugi video svoje probleme... zavrsilo se tako sto su mi mnogo dobri ljudi pomagali da ih prevazidjem ili oni koje je bilo briga su se smejali. Nije bitno. Ispao sam sebican i nisam obratio paznju na njihove probleme. Preslo je u piskaranje mojih. Ja sam Matija i neka me sada pojede blam sto sam jeo g... ovuda po forumu, ali eto. Ja cu uvek znati da mi je ovaj blog pomogao, ali zelim ovo da prevazidjem. Nosicu se sam sa svojim mislima. Nisu tako bajne. I am still Mr Green. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Apr 11, 2011 4:51 pm

Case closed.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

Prethodni

Povratak na Priče

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 6 gostiju

cron