[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Liverpool FC - You'll never walk alone

Liverpool FC - You'll never walk alone

Fudbal, Košarka, Odbojka, Stoni tenis....mmmm... Stoni tenis...

Moderatori: Ereinion, Elu Tingol

 

Postod catwoman u Pet Okt 12, 2007 4:29 pm

catwoman
 

 

Postod normo u Sub Nov 03, 2007 11:35 am

Ma nikad se nisu slagali Benitez i Krauc pogotovo u poslenje vrijeme...Krauc nikad nije igrao od pocetka a od kako je dosao Tores jos manje je mjesta za njega u prvom timu...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 10:05 am
Lokacija: somewhere i belong

 

Postod catwoman u Ned Nov 04, 2007 9:33 pm

Murinjo želi na 'Enfild'!

Žoze Murinjo pažljivo prati dešavanja u Liverpulu i pritisak koji se stvara oko menadžera Rafe Beniteza, pošto je zainteresovan da preuzme najtrofejniji engleski klub, piše ’Sandej Ekspres’.

Kada je napustio Stamford Bridž u septembru, Murinjo je tvrdio kako njegov sledeći klub neće biti iz Engleske, ali je to bilo pre nego što je Benitezova politika ’rotacije’ koštala Liverpul više izgubljenih bodova u Premijer Ligi, kao što će možda da ih košta i eliminacije iz Lige Šampiona.

Sandej Ekspres od svojih izvora u Portugaliji koji su navodno bliski Murinju, tvrdi da je Portugalac stavio tim sa Enfilda na spisak klubova koje bi želeo da vodi.

„Nema sumnje da je Liverpul klub koji bi Žoze voleo da vodi“, tvrdi jedan od izvora.

Zbog klauzula iz ugovora sa Čelsijem, Murinjo neće moći da radi u Engleskoj do juna.

Murinjo veruje da bi preuzimanje Liverpula bila najatraktivnija opcija koju ima pred sobom zato što klub ima finansijsku moć da se takmiči sa većinom klubova u Evropi, a navijači siti čekanja da se titula vrati na Enfild, pa bi možda bili spremni i da dočekaju trofejnog Portugalca sa kojim su, kao i njihov menadžer Rafa Benitez, prethodno bili u ratu.

Nameru da vodi jedan od najvećih evropskih klubova, Murinjo je istakao prošlonedeljnim odbijanjem da preuzme Valensiju, koja se smatra za treći po veličini klub u Španiji.

Ukoliko Barselona ili Real Madrid ne dođu sa ponudama narednog leta, što je malo verovatno, Murinjove opcije oba kluba iz Milana i Liverpul.

Ako Liverpul ne uspe u predstojećoj utakmici da pobedi Bešiktaš, šampion Evrope iz 2005 i aktuelni vicešampion, definitivno će završiti takmičenje u Ligi Šampiona.

Takođe, ukoliko Liverpul ne osvoji Premijer Ligu, postoji realna šansa da vrata za dolazak Murinja u najtrofejniji engleski klub budu otvorena.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:12 pm

Gerrard: Moramo zaustaviti invaziju stranaca

Steven Gerrard je zatražio od čelnih ljudi engleskog nogometa da zaustave invaziju stranih nogometaša, te pozvao na ograničavanje broja stranaca u klubovima, kako bi se spasila budućnost engleske reprezentacije, koja bi mogla propustiti svoje prvo veliko natjecanje nakon Svjetskog prvenstva 1994. godine.
"Ukoliko stranci u potpunosti prevladaju, to će negativno utjecati na našu reprezentaciju i situacija će biti još gora nego što je sada. Mogu sa ponosom reći da igram u jednoj od najjačih liga na svijetu, ali važno je također imati i jednu od najjačih reprezentacija. Važno je odgajati kvalitetne igrače, poput Waynea Rooneya i Michaela Owena. U suprotnom će patiti reprezentacija." rekao je Gerrard.

U početnim postavama četiri najjača engleska kluba - Arsenala, Manchester Uniteda, Chelsea i Liverpoola - proteklog vikenda su zaigrala samo desetorica engleskih nogometaša. Liverpool u svojoj omladinskoj školi ima igrače sa svih strana svijeta, poput Kosova ili Australije, a Gerrard smatra kako oni sprečavaju da engleski talenti dođu do izražaja.

"Ja sam za uvođenje kvote na broj stranaca. Podržavam omladinsku školu Liverpoola i jedva čekam da iz nje izađe novi mladi engleski talent. Podržavam također i reprezentaciju. Posoji velika opasnost da prestanemo proizvoditi kvalitetne mlade igrače zbog broja stranaca. Mladi igrači moraju dobiti pravu priliku. Ja nikada ne bih zaigrao za reprezentaciju da mi Gerard Houllier nije ukazao priliku za igru." dodao je Gerrard.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:12 pm

Kuyt: Nije istina da sam u krizi!

Liverpoolov napadač Dirk Kuyt je napadnut kritikama da je u napadačkoj krizi, odnosno da ima problema da postigne gol. Nizozemski internacionalac je došao pod paljbu nakon što je u nekoliko partija imao problema da postigne gol. Kuyt, koji je ove sezone postigao samo dva prvenstvena gola, ispao je iz prvih jedanaest, a razlog tomu je bezbroj prilika koje je propustio u remiju sa Blackburnom prije dva tjedna.

Ali 27-godišnji napadač je negirao sve kritike i rekao kako ima potpuno samopouzdanje da postigne gol za Redse. "Mogu razumjeti te kritike. Istina je da sam propustio tri sjajne šanse protiv Blackburna." rekao je Kuyt za Liverpool Echo. "Ali ljudi kažu da sam u krizi i ja im moram odgovoriti da ja ne osjećam da je tako. Ukoliko napravite listu Liverpoolovih igrača koji su pokazali svoju najbolju formu ove sezone, onda bih ja bio na vrhu te liste."

U međuvremenu, bivši Feyenoordov strijelac je rekao kako je također sretan sa menanadžerom Rafaelom Benitezom i sa njegovim rotacijama. "Liverpoolov sistem rotacija znači da ne možete igrati dvije utakmice za redom. Menandžer vjeruje da igrač mora biti odmoran i zbog toga nas rotira." dodao je on.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:12 pm

Riise: Ne namjeravam napuštati Liverpool

Norveški reprezentativac John Arne Riise je priznao kako je dosadašnji dio sezone odigrao jako loše, ali je odbacio tvrdnje medija o tome kako razmišlja o napuštanju Liverpoola.

Riise je i ove sezone standardni član početne postave momčadi Rafe Beniteza, ali to nije zaustavilo špekulacije kojima ga se povezuje sa mogućim prelaskom u redove Aston Ville.

Međutim, Riise je za službenu klupsku web stranicu izjavio: "Bio sam zadovoljan svojim igrama u pripremnim utakmicama, ali kada je sezona počela osjetio sam da nisam na svojoj pravoj razini. Primjetio sam da ni navijači nisu naročito sretni sa mojom formom i imaju pravo. Ja sam sebi najveći kritičar i znam kada ne igram dobro. Sada mislim da polako počinjem vraćati pravu formu i nadam se da ću uskoro ponovno biti pravi."

"Bilo je priča o mom prelasku u Aston Villu u siječnju. U to vrijeme sam bio sa reprezentacijom, a u Norveškoj je Liverpool jako popularan, tako da me je puno ljudi pitalo o tome. Ali to je potpuno netočno. Imam još 18 mjeseci ugovora ovdje i nemam namjeru otići. Liverpool je klub koji mi je najbliže srcu i ovdje pripadam. Da nije bilo Liverpoola ne bi bio igrač kakav sam danas i nema šanse da ću sam zatražiti transfer. Želim ovdje završiti karijeru i nadam se da ću to i učiniti." dodao je Riise.

27-godišnji nogometaš je za Liverpool odigrao preko 300 utakmica i postigao 31 gol otkako je u ljeto 2001. godine stigao iz Monaca.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:13 pm

I Dirk Kajt postao žrtva pljačkaša

Dirk Kajt postao je za manje od 18 meseci, peti fudbaler Liverpula kome su stan ili kuća obijeni Luksuzni dom 27-godišnjeg napadača u Vultonu, bio je meta pljačkašima u prošli četvrtak, kada je igrač bio na pripremama sa reprezentacijom Holandije pred kvalifikacioni meč za EURO 2008.

Policija Mersisajda potrdila je da istražuje pljačku.

Kuća Jeržija Dudeka, bivšeg golmana Liverpula i heroja finala Lige Šampiona 2005, obijena je u junu 2006.

Dudek, koji sada igra za Real Madrid, bio je na odmoru u rodnoj Poljskoj, kada su lopovi ukrali njegov automobil marke Porše, nakit i puno fudbalskih suvenira i uspomena, uključujući i medalju Prvaka Evrope.

Pepe Reina je opljačkan u momentima kada je on svojim odbranama jedanaesteraca igračima Čelsija, vodio svoj tim u drugo finale Lige Šampiona za 3 godine.

Reina je takođe ostao bez svog Poršea, koji je posle pronađen spaljen.

Defanzivac ’crvenih’ Danijel Oger, bio je žrtva obijača u septembru prošle godine, a kuća Pitera Krauča je takođe obijena istog meseca, dok je centarfor obavljao svoje reprezentativne obaveze za Englesku.

Ostrvska štampa počela je da spekuliše da su učestala obijanja domova igrača Liverpula, možda zavera protivničkih navijača.

Sa druge strane, navijači kluba sa Enfilda garantuju da nijedan među njima nikada ne bi opljačkao stan bilo kom igraču Liverpula.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:13 pm

Benitez:"Biću još dugo u Liverpulu"

Menadžer Liverpula Rafael Benitez izjavio je kako nema nameru da napušta Enfild, uprkos glasinama o navodnom prelasku u Bajern iz Minhena. „Čuo sam za te glasine ovog vikenda i uvek imponuje kada vas povezuju sa drugim velikim klubovima pošto to očigledno znači da nešto radite dobro“, rekao je Španac za zvanični sajt Liverpula.

„Ali čak i da su mi Nemci došli sa konkretnom ponudom, rekao bih im, kao i bilo kom drugom klubu, da sam zaista srećan svojim klubom, svojom ekipom, svojim navijačima i svojim gradom“.

„Postoji još puno stvari koje želim da uradim, tako da planiram da ostanem ovde još veoma dugo“.

Benitez je takođe potvrdio da, uprkos glasinama, ne planira da dovodi 19-godišnjeg igrača Atletik Bilbaoa, Havija Martineza.

„On je mlad igrač za koga smo čuli zato što je Bilbao dao dosta novca za njega. Ali mi ga ne pratimo i ne razmišljamo o kupovini, kao što sam pročitao u španskoj štampi“.
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Nov 20, 2007 6:18 pm

Slika vs. Slika
Subota, 24.11.2007. u 13:45h

Games between the two teams
Games 138
Newcastle won 39
Liverpool won 63
Draw 36
catwoman
 

 

Postod catwoman u Sub Nov 24, 2007 11:21 pm

Hicks: Rafa, manje priče, više rada!

Iako je odnos započet u idili, čini se da ovih dana tenzije na relaciji Hicks/Gillett - Benitez uzimaju sve veći zamah. Benitez je ovih dana već zatražio dodatna sredstva za siječanjski prijelazni rok, koja bi primarno bila utrošena na otkup ugovora Javiera Mascherana za kojeg se jako zagrijala Barcelona, te na kupnju Ezequiela Garaya, mladog argentinskog braniča i sadašnjeg igrača Racinga iz Santandera.

No, njegovi zahtjevi nisu naklono prihvaćeni kod američkog dvojca, koji smatra da je trošenja bilo previše naspram rezultata koji su postignuti u dosadašnjem dijelu sezone.

Bijesni Benitez je na njihovo odbijanje odgovorio dodatnim dolijevanjem ulja na već itekako razbuktalu vatru izjavama u engleskim medijima kako bi bio voljan preuzeti izborničko mjesto engleske reprezentacije, ako bi mu se takva prilika ukazala.

Amerikanci su na kraju izjavili da će u prosincu kada stignu u Liverpool sjesti za stol i popričati s Benitezom o daljnjim akcijama na tržištu. Ipak, to ni u kojem slučaju ne znači da su Ameri na kraju popustili i omekšali, jer je Hicks u vezi s ovim obraćanje medijima završio riječima da bi Benitezu bilo bolje da "u međuvremenu više radi, a manje priča!"
catwoman
 

 

Postod catwoman u Sub Nov 24, 2007 11:22 pm

Gerrard: Sada sam još odlučniji

Kapetan Liverpoola Steven Gerrard kaže kako ga je neuspjeh na reprezentativnom planu učinio još odlučnijim da se domogne velikog rezultata na klupskom planu.

"Ono što se dogodilo protiv Hrvatske me je učinilo još odlučnijim da postignem nešto sa Liverpoolom ove sezone. Za englesku je reprezentaciju sezona sada završena, ali sigurno je da ću se puno bolje osjećati ukoliko uspijem nešto osvojiti sa Liverpoolom." - rekao je 27-godišnji nogometaš.

Gerrard je spomenuo i klupskog kolegu Scotta Carsona, trenutno na posudbi u Aston Villi, koji je u prvim minutama utakmice protiv Hrvatske primio pacerski pogodak.

"Scott je, naravno, razočaran. On zna da je napravio pogrešku. Ali, on je mlad momad i pred njim je svijetla budućnost. Dobri smo prijatelji i doista suosjećam sa njim."
catwoman
 

 

Postod catwoman u Sub Nov 24, 2007 11:22 pm

Newcastle – Liverpool 0:3
0:1 (28.) Steven Gerrard, 0:2 (46.) Dirk Kuyt i 0:3 (66.) Ryan Babel.
Igrač utakmice: Steven Gerrard (Liverpool)

1-
2 -
3 -
catwoman
 

 

Postod catwoman u Čet Nov 29, 2007 9:22 am

Benitez: Ponosan sam što sam trener Liverpoola!

RAFAEL BENITEZ nije mogao sakriti sreću i zadovoljstvo nakon pobjede njegovog Liverpoola u 5. kolu Lige prvaka protiv Porta.

Iako je do 78. minute rezultat dvoboja 5. kola Lige prvaka na Anfieldu između Liverpoola i Porta bio 1-1, a s tim rezultatom Redsi više ne bi ovisili samo o sebi po pitanju plasmana u osminu finala Lige prvaka, Liverpool je na kraju proslavio uvjerljivu pobjedu 4-1. Rafael Benitez, menadžer Liverpoola, nakon utakmice nije mogao pronaći dovoljno riječi zahvale navijačima svog kluba...

"Prije svega, želim se zahvaliti našim divnim navijačima za sjajnu podršku. Mislim da su zaslužili ovu pobjedu" - počeo je španjolski menadžer, i nastavio:

"Imali smo tešku utakmicu. Porto nam je napravio veliki pritisak u drugom dijelu prvog poluivremena. Njihov presing stvorio nam je dosta teškoća u našoj pas igri, a bili smo i prilično nervozni. No, ipak smo uspjeli pronaći put do pobjede."

Liverpool je nakon 3 kola imao tek jedan bod na kontu ljestvice u A skupini. No, s dvije uvjerljive domaće pobjede, rekordnih 8-0 protiv Beşiktaşa i 4-1 protiv Porta, napravio je prva dva koraka prema osmini finala. Treći i odlučujući, trebala bi biti pobjeda u gostima kod Marseillea. Redse samo pobjeda na Velodromeu vodi među 16 najboljih...

"Dobili smo dvije utakmice koje smo morali dobiti, nadam se da možemo i treću, koja će nas odvesti u drugi krug. Imamo dovoljno samopouzdanja za to."

Naravno, neizbježno je bilo pitanje o američkim vlasnicima Liverpoola Tomom Hicksom i Georgeom Gillettom, s kojima je Benitez zaratio proteklih dana. Mnogi su engleski novinari u svojim napisima sugerirali kako će Benitez dobiti ''nogu'' ako Liverpool ne pobijedi Porto...

"Ponosam sam što sam trener u ovom klubu! Još jednom ću reći: Hvala navijačima, puno im hvala za podršku. Oni znaju da želim ostati u Liverpoolu i da dajem sve od sebe samo za boljitak kluba. Osobno, nemam nikakvih problema s vlasnicima kluba ili s bilo kime drugim. Vlasnici žele klubu sve najbolje, ja također, i nastavljamo dalje zajedničkim snagama!"
catwoman
 

 

Postod catwoman u Sub Dec 01, 2007 6:02 pm

Slika vs. Slika
Nedelja,02.12.2007. u 16:00

Ocekujem 2-3 gola s' nase strane... i da se Nando opet upise u listu strelaca...
catwoman
 

 

Postod catwoman u Uto Dec 04, 2007 2:18 pm

Ako ode Rafa ide i Tores

Napadač engleskog premijerligaša Liverpula, Španac Fernando Tores najavio je da će, ukoliko Uprava kluba otpusti trenera Rafu Benitesa, i on napustiti tim sa "Enfilda".

Tores je, posle ubedljive prvenstvene pobede nad Boltonom od 4:0, naglasio da Benitesa podržavaju i navijači i igrači i da ne postoji ni jedan razlog za njegovu smenu.

"Rafa ne sme da ode, navijači su ga podržali i to je jasno. Stvorio je tim koji mu je odan i ukoliko ode, mnogi igrači će razmisliti o svojoj budućnosti u klubu", kazao je španski golgeter.

On je istakao da Benitez nije "samo jedan u nizu trenera", već stručnjak koji je sastavio sadašnji tim Liverpula, mnogim fudbalerima ulio samopouzdanje i značano unapredio njihovu igru.

Engleski mediji podsećaju da je poznati trener u sukobu sa vlasnicima kluba Amerikancima Tomom Hiksom i Džorždom Džiletom, koji su u proteklih nekoliko nedelja najavili mogućnost njegove smene.
catwoman
 

PrethodniSledeća

Povratak na Sport

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju

cron