[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Dešavanja u krčmi
 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Iris u Ned Apr 10, 2011 3:58 pm

"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Shieldmaiden u Ned Apr 10, 2011 4:12 pm

Ne shvatam tačno cilj Kameleonovog bloga, a ni smisao ovih pitanja što je postavio. Da li mu je cilj da nađe svog doppelgangera po odrastanju i osobinama, ili da čita tuđe sudbine eto tako, voajerski? Ako mu je do toga nek upali neki reality, ili čita pisma čitalaca u Gloriji.
Ne vidim zašto je čitanje o realnim ljudima manji eskapizam od čitanja o onim izmišljenim.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Joffrey Lannister u Ned Apr 10, 2011 4:20 pm

Vash the Stampede: I meditate diligently every morning. The subject is Life and Love. I quit after three seconds...
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 227
Pridružio se: Ned Jan 17, 2010 5:29 pm
Lokacija: bgd.

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Sherif Gile u Ned Apr 10, 2011 4:20 pm

Mislim da bi bilo u redu da neko kaže čoveku da nas troje pišemo sa 99% naloga na ovom forumu i da nam je zamajavanje onih 1% stvarnih članova jedina svrha postojanja.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1993
Pridružio se: Sub Okt 23, 2004 2:28 pm
Lokacija: Nis

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Joffrey Lannister u Ned Apr 10, 2011 4:22 pm

@ Serif : Je li to Alucard?
Sorry zbog oftopika.
Vash the Stampede: I meditate diligently every morning. The subject is Life and Love. I quit after three seconds...
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 227
Pridružio se: Ned Jan 17, 2010 5:29 pm
Lokacija: bgd.

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Iris u Ned Apr 10, 2011 5:10 pm

"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Silvanas u Ned Apr 10, 2011 5:55 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Kameleon u Ned Apr 10, 2011 9:26 pm

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hocu da prepravim prethodnu poruku - pre svega zbog onog formatiranja teksta zbog kojeg tekst izgleda i duzi nego sto jeste (ali i da neke stvari u tekstu prepravim).

Evo prepravke pa ako administrator moze da licno prepravi onu a ovu izbrise ili da mi omoguci da onu 'Edit'-ujem ili ne znam ti ja sta - u svakom slucaju istovaram je ovde pa stagod onda.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

@ Shieldmaiden

U toj temi "Zasto citate ef/sf knjige?" nekako su u centru paznje sama dela fantastike, a ne realne osobe koje ih citaju - dakle to nije odgovor na moje pitanje.

Ja u sustini nisam niti sam ikada bio nesto narocito udubljen u pisanu fantastiku (zaista puno stvari me zanima tako da ninasta pojedino ne koncentrisem i nicemu pojedinom ne posvecujem svu moju paznju i vreme) - mislim u tom smislu: da sad nesto citam gomilu knjiga o tome, ili u vezi toga na druge nacine trosim brdo svojeg vremena - to ne*. Secam se nekih komentara da su mnogi (...a s kime razgovaram ovde...) i po nekoliko puta citali 'Gospodare prstenova' (ili - da - 'Harija Potera' - vidim da ima brdo onih kojima je to ono bas omiljena knjiga). Mislim - to je mnogo vremena... Kapiram da ako neko ima toliko vremena za to onda vremena za skoro nikakve druge aktivnosti ni nema - npr. za devojku (kada smo mi momci u pitanju) - nekako mi onda pada na pamet tu i pitanje: da li su uopste ikada imali devojku kad toliko vremena imaju i daju za fantastiku i toliko preterano se primaju*** na fantastiku?

________
* nego mi je naprosto privlacan taj koncept (ali ne i njegove interpretacije od strane mnogih drugih**) - mene konkretno privlaci naprosto taj koncept 'druzine narocito moralnih (seti se omiljenih likova iz epske fantastike sad) pojedinaca' nekih visokih ideala koja se sakupila sa svescu da sami nemaju sanse (bas nikakve sanse) da ostvare svoje potrage u svetu u kojem su, i onda krecu u svoje avanture i misije uspostavljanja pravde kojima teze da ostvare da u svetu postoji neki smisao (za njih i uopsteno) - ta slika male ali vredne grupe pojedinaca - prijatelja - pravih pravcatih prijatelja do groba, koji nikad ne bi mogli da izdaju ili uvrede ili povrede jedni druge - okupljenih u krug - razmenjuju svoje price i razgovaraju o svojim misijama i avanturama...

** pogledajmo samo filmove 'Gospodara prstenova' - njihova interpretacija mi je odbojna - nekako previse pipava, landrava, Liv Tajler sa onim njenim njonjavim ustima skrbavim brljbrljkavim, nesto sve lirsko bokte - nema ni 'e' od epskog, vestacke brade ili pazljivo prebrijani - previse su gej (nek mi ne zameri sorta molim, da ne budem pogresno shvacen), mnogo su nesto senzibilni 'ej - totalno je eskivirana neka sustina.

*** nikako u negativom smislu receno - hocu to da naglasim; dobra je to stvar - ALI: MENE INTERESUJU *R-A-Z-L-O-Z-I* ZA TO kod osoba ovde - a ti razlozi su u stvarnom zivotu kojeg su ziveli. (jer fantastika je ustvari bekstvo iz stvarnosti)

Naravno... Da... Da... - sad dolazimo do pitanja tog PROBLEMA ustvari (ono zbog cega bi moje pitanje ovde bilo uzaludno i besplodno) - ta stvar: PRIVATNOST - ...ljudi ne zele da svoje licne price tek tako frljaju naokolo (narocito ne po internetu!) - ma samo da podjem od sebe: ja bih se prvi osecao kao da stojim za tezgom na buvljaku i na nju vadim iz torbe i razmotavam braon krpu sa pravim pravcatim dijamantom unutra teskim jedno pola kile... da ga prodajem tu na buvljaku eto tako... ...Tako da to jeste problem. Svako je osetljiv na svoju privatnost. Pa - koje je onda resenje? (Mislim - dosta o problemu treba nam resenje je l'.) Dakle - odrzati privatnost je problem i cilj ovde u ovom pitanju - kako - pa logicno: ocuvanjem anonimnosti (a sumnjam da bi se iko registrovan ovde sa svojim korisnickim imenom upustio u to da za to svoje korisnicko ime ovde vezuje svoju pravu zivotnu pricu, otkrivao svoje zivotne zackoljice i ciljeve totalnim neznancima (e, ali sta ako sam ne mozes apsolutno nikako to ostvariti - treba ti druzina odabranih pojedinaca - sto slicnijih tebi i tvojoj prici (a ne neprosto ortaci iz detinjstva ili sa faksa koji su totalno u nekoj drugoj prici) - i onda opet: kako do takvih doci ako ne kazes prvo ti tvoju pricu - jer isto kao sto ti cutis, i cuvas to nesto vredno u sebi, cute i drugi --- i onda svi STOJE - nista sa velikim smislom se ne desava u zivotu - samo neke bedaste nasumicnosti, neke bedne neuporedive zamene za ono sto zapravo zelis u zivotu - jer - razmislite malo - koje su MATEMATICKE sanse da ces u ovom j***nom svetu haosa pukih nasumicnosti bas tacno naici na one koji su sa istom pricom kao ti ili uopsteno na onakve kakve trazis u zivotu --- sanse su: 0 - nula, nista, zilch, zero, zippo, nil, nada, null - nema sanse - citaj slovo po slovo: sanse uopste N. E. M. A. - N kao noga, E kao erkondisn, M kao ...mrkva, A kao autobus - e - jesam li dovoljno jasno objasnio? - Odnosno ako cemo precizno matematicki sanse su ti 0,00000000000000000000001% - eto - ako cemo da cepidlacimo; ali to ti je opet ustvari ta ~0 je l')). - Dakle: resenje. Evo, ja predlazem sledece: otvoricu jedan blogcic i na njemu ce kao komentar moci TOTALNO ANONIMNO bilo ko da isprica svoju pricu (ukratko u nekoliko jednostavnih recenica) - svoj zaplet, svoja s**nja u zivotu, svoje ideale i svoje zeljene pozitivne ishode u toj prici. Smisao toga? - Citati price drugih i pronalaziti slicne sebi.
Eto.
Ovde zelim da cujem vase komentare i reakcije, zelim da se prosiri rec ustvari - na sve strane, svako svakom i sto vise - jer ako bi takav blog samo camio negde bas nista od cele stvari ne bi bilo.

(Bolje je i to nego traciti vreme vlastitog jedinog zivota sedeci u jednom mestu i igrajuci neki j***ni MMORPG tipa 'World-o-WarCraft' (uzgred nikada nisam igrao nijedan MMORPG u zivotu - nemam ja vremena za te 'Timewaster'-e (kad sve realno saberes i oduzmes, objektivno receno to je samo to - sredstvo tracenja vremena); igrao sam samo 'WarCraft 3' preko 'neta pre i sta - juriti neki rezultat??? - koji moj??!??!??) - presipati iz supljeg u prazno iz supljeg u prazno iz supljeg u prazno (kao toliki likovi koje vidim u igraonici), nista stvarno u svetu, drljas po virtuelnim njivama, cekicas cekicas, mlatis piksele i poligone - tracenje znaci mmmmmaksimaaaalno i pitati se posle gde ti je j***ni zivot prosao - i kontati: aaaaa znaci ima starenje posle, ahaaaa... ja mislio da je to samo za matorce, a - ja - ja sam imun na starenje, ja sam svoje obavio - ja sam napunio dvadeset-i-neku i sad je vreme beskonacno za mene mogu da se za***avam sa ne-znam-cime u nedogled tek tako ne-znam-zasto i tracim vreme, valjda tako da mi prodje dan zabavno (sam ili sa luzerima poput tebe), kao: da - zabavno je - to je smisao - znas: zabavno je... ... ... Ja bih radije trazio neki visi smisao u STVARNOM svetu - stvarna druzina probranih, stvarne prave misije, prave avanture, prave potrage, pravi prostor - pravo tlo pod nogama i trava i zemlja u saci a ne CGI - 'polygon mesh' - 'active ground texture', neke knjige i kockice - ne nego prave price, ma hej cak i prave "magije" i "spell"-ove, sve pravo (ali da ne preterujemo sad :D ), stvarni mi u stvarnom svetu... Ponaosob NEMAMO SANSE u svetu u zivotu - nikada; izgubljeni totalno. (Htedoh da dodam tome i recenicu: "Samo gamizemo kao gliste i valjamo se po zemlji." al' sam se predomislio da ne zalazim previse u alegorije i preterujem.))
Član
Član
 
Postovi: 16
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:26 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Iris u Ned Apr 10, 2011 9:37 pm

::M::
Znaci sve sto smo komentarisali izmedju obesi macku o rep. Ma jesi li makar procitao bilo sta od toga?!
::M::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Drakus u Ned Apr 10, 2011 10:27 pm

Ovo ti je moj iskren savet. Ako ti imaš tako negativan pogled na svet i svoj život, neće ti pomoći ni da je oko tebe 100 najboljih ljudi na ovom svetu. Pre nego što kreneš sa bilo kakvim utimljavanjem, moraš da prihvatiš da utimljavanje postoji.

A ovo sa eskapizmom... Ako se ne varam, samo je deo ovog foruma posvećen fantastici, jedan mnogim drugim oblastima, tipa Istorija, ili Radionica, a imamo i jedan čiji je jedini cilj zezanje. 'Timewaster' ti je i članstvo na ovom forumu i taj blog o kome govoriš. prema onome što si izneo.
"Možemo biti samo ono što smo, niti manje niti više."
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 995
Pridružio se: Pet Jun 19, 2009 10:00 am
Lokacija: Zamak Dragulia

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Daemon Blackfyre u Ned Apr 10, 2011 11:23 pm

Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Kameleon u Ned Apr 10, 2011 11:24 pm

Hajde, eto, i da odgovorim na vase komentare sad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Iris

...Da vidimo...

Iris: "Sto sve to tako napeto, opusti se covece! Dok i mi ne pocnemo da se ujedamo, e onda nista od "druzine"! "

:D Ah da - dolazimo i do tog cuvenog fenomena pisanog teksta - ne prenosi emociju (vidis samo kojekakve simbole alfabeta...) - i onda ti zamislis* da sam ja to rekao na takav nacin - cele vizije se uspostavljaju a ustvari realno nemaju veze samnom tj. onim kako sam to receno zapravo zamislio, realno.
_____
* (jer masta radi svasta... a ovde ne manjka. narocito ovde.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(...uh kako zelim da u ovim pisanjima budem kratak...)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shieldmaiden: "Pa vidiš, grešiš ako misliš da ljudi ovde nisu otvoreni ili da su zakucani u virtuelnom svetu. Većina članova ne krije svoj identitet i neke detalje svog života." (i osatalo)

Nisam to ni mislio. Odakle ti to.
Sto se tice bloga - svi bi ukratko napisali onako kako sam rekao - po onim crtama koje sam naveo; a onda nek trazi iz tog diverziteta svako one (sa takvim-i-takvim zivotnim pricama) koji ih interesuju - diverzitet - TO. Citav raspon osobina i prica. Svako (dakle razliciti karakteri) trazi svoje. Eto.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iris: "Ja ne bih da se ponavljam, pa pogledaj moj post na toj drugoj temi."

A za odgovor citiram sebe:
"U toj temi "Zasto citate ef/sf knjige?" nekako su u centru paznje sama dela fantastike, a ne realne osobe koje ih citaju - dakle to nije odgovor na moje pitanje." - dakle
promasujemo sustinu mog pitanja (ono sto sam na pocetku i rekao
(da podsetim: "...Naravno potrebno je malo objasniti smisao tog mog pitanja inace sam ga dzabe postavio..."))

(...kako sve ovo TURBO brzinom prelazi u nesto cime sam najmanje zeleo da se bavim... sto nisam ni imao na umu zapravo... Ma, drzacu se svojih interesovanja ovim. Bokte - mogu da zaboravim zasto sam prvobitno dosao ovde tretirajuci ostale pojave...)

Uzgred:
Procitao sam i to na toj drugoj temi sto si rekla. (Pretpostavljam da si mislila na onaj odgovor na desetoj strani.) Tu si govorila o svojoj licnoj prici u vezi fantastike (od pocetaka, pa interesovanja i dalje) - dobro - mozda je to bez nekog dubljeg razloga nego naprosto te je privuklo...
Pa da: Iris: "iako sam ja npr svojim zivotom sasvim zadovoljna" - a OK onda tebe fino precrtavam na toj listi onih koji na koje bih da racunam

K vragu - mozda je i vecina takva i svima je cakum-pakum u zivotu nego im je ovo naprosto zanimacija (mala ili velika). Sta ja trazim uopste..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iris: "Sto se tice milion puta citanja jednog istog serijala, to razumem, postoje periodi u zivotu, kada ti se jednostavno nesto ponovo cita toliko da ostavljas sve druge knjige na neko vreme"
Ja sam narocito tokom srednje skole kuburio sa alergijom na polen trave i cega ne - u prolece krece pakao :twisted: (sad sam OK - uzmem lek svaki dan), ali kad kazes tu recenicu asocijacija mi je iskocila na te neke 'invaliditete'. Kapiram - ima ljudi koji su vezani za krevet ili kolica - strahota - OK oni da citaju - kad vec moraju da budu vezani za namestaj, ali prav zdrav - radije bih pisao (ziveo) svoj zivot - razumes: svoju pricu uspostavaljti u ovom svetu - koristiti vreme za to (bokte - koje sve sanse u zivotu tamo napolju mogu da ti prodju dok sedis u jednom mestu i gubis se u nekim necijim nekakvim slovima). ...Ma briga me - ima onih koji pisu a ima onih koji citaju - citajte eto citajte - samo napred 5+ - OK lepo... ne - mislim zapravo: super. Eto. Svaka cast.

(ma, ja sam likovni umetnik, ne zamerite meni)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@ Drakus:
"Mislim da ti je odgovor na ovo jako jednostavan. Uzmeš rečnik, izvučeš sve prideve koji mogu poslužiti za karakterizaciju ličnosti i onda ih ukombinuješ u 4347 mogućnosti. Najmanje 500 će biti na mestu "

Nije pitanje samo pitanja radi, nego zbog pronalazenja slicnih i pravljenja druzine (i to ne masivne - nekakva guzva, nego 5-8 clanova).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Iris:
"...vec da ce se potruditi da prevazidje svoje predrasude"

...Da ... da... to je to: problem pisane reci... (ti lepo samo das sebi taj uzitak da transponujes svoju zamisljenu viziju... (tu ima ona izreka "Sto je babi milo to joj se i snilo."))

Nekako svako gleda sa svoje strane - npr. ad ja kazem kako ne bih tracio vreme na citanje - to se ne shvati na ispravan nacin (tj. originalno zamisljeni od strane mene kao autora teksta) - a to je da govorim o sebi (meni je to tako i tako - na mene se odnosi, nemam druge u vidu), nego se odmah postavi pitanje osecaja drugog - "aha: kako se to njegovo odnosi na mene". Nema tih drugih ja o sebi samo govorim.
(evo konketno: Osecam da ima bitnijih stvari na koje treba da posvetim svoje vreme)

(...Bokte kud ovo ide... (Tudji nasumicni umisljaji i ja koji se upustam da ih rasplicem neznam zasto... umesto da se bavim onim zbog cega sam ovde.) )
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iris: "Usput, kao sto je rekao Silvanas, ove knjige mogu biti dosta poucne ljudima otvorenog uma. Npr, ja bolje razumem postupke ljudi iz okoline i njihove licnosti od ljudi koji ne citaju, jer svaka knjiga, ne bitno kog zanra, pruza ti novi uvid u svet i ljude i sve sto uz to ide."

... O' joj... ... .. ... ... .. . kako sto krace da iskazem...
...Ima beskonacno situacija u zivotu i ljudi tj. njihovih zivotnih prica (doslovno: B.E.S.K.O.N.A.C.N.O.). To sto ti mislis da razumes necije postupke na osnovu nekih iz necijih zapisa (svesna si valjda tog aspekta) moze da bude i naprosto - tvoj umisljaj.
Ne mozes ti citati tudji um - niko ne moze. (imam pun kufer takvih "pRoNiClJiVih" sto "tAcNo ZnaJu" e. sto su "sTraShNo PamEtNi" oh kao: "da to je poznati fenomen" (oslanjaju se na sablone, govore o temperamentima i ostalim teorijama iz psihologije - te kvazinauke) - hahahahahhahaha... da nije tuzno bilo bi smesno...) ...Nema recepta za zivot. Nista sto procitas ne moze biti egzaktno primenljivo na realnu datu situaciju ako ti se pojavi (samo greska je moguca iz takvog sablonskog baratanja). Nema recepta. Nema univerzalnih primera.

Moze sluziti samo kultu. Utvrdjivanje kodeksa (zarad uspostavljanja pravila neke skupine radi olaksane interakcije - eto hajde da stvari ucinimo laksima - definisimo pravila - ali nije svako obavezan na poznavanje tih shatro-"pravila" - naicices na normalnu spontanu osobu - i sta sad? - takvi ne valjaju? - oni koj su slobodni od bilo kakve... ideologije u osnovi... gledaju svoju individualnost).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iris: "P.S. @Kameleon: Shield je pomenula Praceta. Ako ga nisi citao, uzmi, probaj, da vidis koji je to genijalac. Taj covek je parodiju podigao na jedan sasvim nov nivo. A i EF, kad smo vec kod toga."

E TO JE EGZAKTNO ONO STO NECU. POTREFI ME PO SRED SREDE.
Bokte - ja trazim kako da u zivotu svoje price resim, a neko ce da mi predlaze sedenje i citanje tudjih faSciNanTnih inTelEktNih kUriOziTeTa... !

Fasciniranost intelektualnim akrobacijama - uaaau - e... to ce da mi bude zanimacija, za time cu da trckaram - paz' da nece.
Te neke opterecenosti...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shieldmaiden:"Ne vidim zašto je čitanje o realnim ljudima manji eskapizam od čitanja o onim izmišljenim."

Uporno stavljas akcenat na fantastici. Ja po stoti put ponavljam centar moje teme su realni ljudi. Izbaci fantastiku u celosti iz ove moje teme.
Jeste - cilj citanja tudjih zivotnih prica na takvom blogu bi bio pronalazak mojih dvojnika - tacno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Sherif Gile
Baratam u startu sa time.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iris: "Ja kontam da je on kao u tripu da mi imamo neke probleme u zivotu pa bezimo u fantasy."

Vec sam rekao ono: "nekako mi onda pada na pamet tu i pitanje: da li su uopste ikada imali devojku kad toliko vremena imaju i daju za fantastiku i toliko preterano se primaju*** "
i onda fusnota "*** nikako u negativom smislu receno - hocu to da naglasim; dobra je to stvar - ALI: MENE INTERESUJU *R-A-Z-L-O-Z-I* ZA TO" (dakle: hocu da pretrazujem tudje zivotne price)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da rezimiram NAPOKON: jeste. - taj blog (ili slicna pojava) je smisao i poenta cele moje price. a razlog zasto to ovde govorim jeste to sto zelim da svi vi koji ovo citate skrenete paznju drugima zato sto mislim da je to fenomenalan nacin da se prevazidje ona matematicka problematika o kojoj sam govorio.
ETO.
Poslednji put menjao Kameleon dana Ned Apr 10, 2011 11:50 pm, izmenjena samo jedanput
Član
Član
 
Postovi: 16
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:26 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Kameleon u Ned Apr 10, 2011 11:28 pm

Član
Član
 
Postovi: 16
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:26 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Kameleon u Ned Apr 10, 2011 11:29 pm

Član
Član
 
Postovi: 16
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:26 pm

 Re: Kakve osobe su clanovi ovog foruma? (svi procitajte)

Postod Shieldmaiden u Pon Apr 11, 2011 12:11 am

Dakle, tvoj tekst je veće gubljenje vremena od svih stvari koje si nabrojao.

Trol.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Danas u krčmi

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju

cron