[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Novi filmovi u 2009. 2010. 2011.

Novi filmovi u 2009. 2010. 2011.

Sve o najnovijim filmovima

Moderatori: Archmage, pirat_w

 Novi filmovi u 2009. 2010. 2011.

Postod Aducabar u Ned Jan 04, 2009 2:04 pm

Hajde da probam da osvežim ovaj podforum, da probam nešto novo. Prošetaću kroz IMDb najave filmova za 2009. I naravno, voleo bih da i ostali to učine :) Dakle evo, mesec po mesec, moji favoriti:


Tanko, tanko... Ali tu je Underworld: Rise of the Lycans, stari dobri World of Darkness rip-off, vampiri i vukodlaci, plus Rona Mitra (i minus Kata, ali meni to i neće teško pasti).


Sad je već sve zanimljivije. Tu je Koralina, tu su Fanboys, Push deluje zabavno, neko se setio i Street Fightera, ali favorit mi je Klajv Oven i The International.


Ovde nema dileme, for good or bad jedino Watchmen čekam, da vidim da li će Murov Strip biti podjednako jebitačan kao Milerovi Sin Siti i 300 u panel-po-panel adaptaciji.


Još tanje od januara, kad mi Vin Dizelaš i Fast&Furious deluju najzanimljivije. Tu su i Dauni i Foks, u filmu Solista, ali to mi deluje kao film za Oskara, a filmovi za Oskara su mahom gnjavaža ovih poslednjih godina.


Po tradiciji, za moj rođedanski mesec uvek bude veselo kad su novi filmovi u pitanju. Tu je Vulverin, tu je Bruno, ali najviše čekam Terminatora (i strepim kad vidim ko ga režira).


Mesec iritantnih komičara. Vil Ferel, Rajan Renolds, Edi Marfi... U takvoj konkurenciji se i dosadnjikavom Džek Bleku radujem.


Emerih i Bej izbacuju filmove u istom mesecu?! I to začinjeno sa Adam Sendlerom i Harry Butthole Pussy Potterom?! Sudnji dan je stigao! Srećom tu su Ice Age i Džoni Dep kao Dilindžer da spasu Zemlju od Armagedona. Da li će uspeti? Odsustvo najava za potonje mesece govori da neće :mrgreen:

Korisnikov avatar
Zreo za penziju
Zreo za penziju
 
Postovi: 7994
Pridružio se: Uto Mar 04, 2003 11:58 pm
Lokacija: Titovo Užice

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Elu Tingol u Ned Jan 04, 2009 3:03 pm

Malo je nezgodno ići po mesecima pošto je ovo lista za U.S. Na primer je najavljen za kraj januara, a DVDRip se pojavio na netu bar pre mesec dana. :mrgreen:
Iako je premijera bila nekoliko dana pred Novu godinu dodao bih film , a kod nas će doći tek početkom feruara. Za sada ima dobre kritike.
Neke stvari koje su mi još privukle pažnju za 2009:

Terminator Salvation. Slažem se za režisera, ali se sa druge strane uzdam u Bejla, pošto su mi u poslednje vreme svi njegovi filmovu OK. Ipak ne treba očekivati da će film biti mnogo bolji od T3 (naravno prva dva dela su bez konkurencije :) ).

. Ang Lee i Emile Hirsch, pa još muzička komedija... Dovoljno za mene. :)

. Skačem tamo pred kraj godine ali u pitanju je James Cameron. Čovek je definitivno napravio nekoliko Sci-Fi klasika. Ovaj film je najavljen kao Sci-Fi, dugo već radi na njemu a i najavljene su neke tehnološke novine u filmskoj umetnosti.

. Ovo mi deluje kao već viđena stvari ali Depp i Bale i još neki dobri glumci na jednom mestu - vredi videti. Dolazi na leto.

Film koji možda neće biti ništa posebno ali iz meni ličnih simpatija prema prvom delu . :)

Na leto eto nama novog Tarantina . :mrgreen:

Guy Ritchie se razvede konačno. Kažu da je RocknRolla, film iz 2008. solidan, a pred kraj ove godine izbacuje .

Iako nisam neki fan stiže na leto i novi Hari Troter, a vidim da najavljuju novog Bonda iako nema ništa zvanično za sada.

Burazeri Koen najavljuju dva filma za 2009. godinu, to se svakako čeka.

Toliko za početak, biće još dopuna.
::K::

edit: U ovoj godini svakako zaobilazim gluposti poput The Day the Earth Stood Still, Max Paine i tako tih nebuloza.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7254
Pridružio se: Pon Apr 26, 2004 8:26 pm
Lokacija: Beograd

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Daemon Blackfyre u Ned Jan 04, 2009 3:26 pm

jan - za defiance sam cuo da je dobar ali nista posebno, plus deluje kao jewish propaganda. videcemo, ovaj unborn deluje ekstra zanimljivo zbog postera na kome se vidi da devojka ocigledno ima sjajno dupe, plus glumi geri oldman (?). underworld nisam nikad voleo, a sada kada nema kate...(sto je najgore nisam ni njen neki veliki fan, a ni rona mitra nije losa riba, al opet...). ostalo (osim takena koji sam vecj gledao), nije vredno komentara.

feb - he' just not that into you, glume dzenifer koneli i skarlet, pogledacu samo zbog njih. koralnu nisam citao, film pre toga necu gledati. international cu gledati zbog klajva, mada su mi i children of men i shot em up bili jebeno uzasni filmovi. petak 13 iz zajebancije (nikad nisam bio fan), two lovers mozda ali samo mozda.

mart - watchmena opet, nisam citao, tako da nemam pojma sta da ocekujem od filma...duplisiti, isto kao za international, sa velikom dozom opreza pogotovo jer prezirem dzuliju roberts...knowing, sta znam, gledacu...adventureland deluje interesantno (zapravo gotivim rejnoldsa), i to bi bilo otprilike to

apr - fast&furious naravno! crank 2 (gospode boze), naravno da cu gledati! state of play moram da gledam i to ne zbog kroua, mirenove ili nedaj boze afleka, vec zbog bejtmena :D solist - lafayette! gledam.

maj - volverina naravno, andjele i demone - mnogo gotivim hauarda i pored uzasnog koda, nadam se da ce ovo odraditi bolje (i knjiga je bolja interesantnija, ako ne mnogo kvalitetnija). bruno :lol: naravno, the brothers bloom verovatno. za terminatora strepim samo tako, ali nadam se da bejl zna sta radi. nisam znao da rade noc u muzeju 2, kec mi je bio ok tako da cu mu dati shansu.

jun - apsolutno nista od navedenog! sandra bulok saks es

jul - transformerse cju naravno da gledam, jer kolko god sranje bio prvi deo, ipak je bio dovoljno entertaining. plus megan foks haba haba. ice age omfg dokle vise, al ajde, naravno da cu i to overiti. public enemies mislim sta recji, bejl i dep, savrseno. 2012 haha kjuzak u sfu, ovo je prosto a must-see. g-force deluje tolko retardirano da reci nemam, ali glumi will arnett!


a adama sendlera treba ubiti.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Pauleta u Ned Jan 04, 2009 5:05 pm

i njegovim ostacima nahraniti koze :$reta:

sto se tice muviza, za jan bih izdvojio Underworld i recimo Denijel Krejga u ovom Difajensu...mada ijedan tesko da biva bolji Takena, tako da se necu previse uzbudjivati oko svega...plus sto je Underworld bez Kate k'o baterijska lampa na solarnu energiju (radi, al' nije ni za q***)...ovaj Inkheart mi deluje takodje zanimljivo (za neke Stardust fanove) mada Brendan Frejzer obara sve rekorde po kolicini antipaticnosti koju emituje kroz ekran, al' opet tu je Andy Serkis, nadam se da opet glumi nekog King Kong Goluma :D

feb - Coralinu definitivno, mozda i ovaj Funboys, deluje da moze biti vrlo smesan, al' je pitanje kako je napravljen, pa cu o tome prosuditi na osnovu tudjih utisaka :D Internacionalca naravno, meni su Children of Men i Shoot 'em up bili kewl filmovi :mrgreen: , AndadaSi3D ukoliko se neko kino kod nas smiluje pa zapravo napravi 3D projekciju i naravno Street Fighter, mada mi se u startu ne svidja to sto nema svih likova iz originalne igrice a i Street Fighter nije to bez JCVD-ja...a videli smo da i on ume praviti dobre filmove u zadnje vreme, pa stoga su ga morali ukljuciti i u ovaj :feler:

mar - Watchmen, cenim da bi mogao biti jedan od boomova godine...uglavnom su filmovi po ne-Marvel stripovima ostavljali pozitivne utiske ranije, pa kontam da bi i ovde to mogao biti slucaj, a plus sam citao malo o zpaletu i gledao trejlere i deluje zanimljivo. Pogledacu i Rise to Witch Mountain i to iskljucivo zbog The Rocka jer ga gotivim, mada se nadam da film nije totalni bullscrap, a deluje tako. Knowing naravno zbog Cagea, sve njegove filmove gledam.

apr - Fest en Fjurious bi mogao biti dobar, u rangu prvog dela, drugi je nesto slabiji, mada ima Eve Mendes ( :drool: ), dok je treci zalibozeizgubljenogvremena. I Crank 2 naravno, Jason Statham ftw!

maj - Wolverine i Bruno pre svega. Andjeli i Demoni i onaj film sa Metju Mekonahijem :mrgreen:

jun - Will Ferrel je legenda.

jul - Trensformersi, iako opet igra Shija Beluf, Ajs Ejdz 3, Pablik Enemis koji sa ovakvim kastingom ne bi smeo da omane, i Hari Potera u nadi da ce Hari konacno da umre :lol:

Na kraju izdvojio bih samo novog Terminatora za koji prosto ne znam sta da ocekujem. Treci deo nije ni toliko los film, al' je u neku ruku rimejk dvojke, vec ispricana prica. Salvation ce biti nesto novo, prica je vec odavno pripremljena, plus na istoj je radio i Cameroon tako da sa te strane film moze biti strasan. Bale je legenda i prosto ne mogu da se setim filma u kojem je bio los. Jedini trn u oku je izvesni MekGi, covek cija su najveci reziserski poduhvati bili Carlijevi andjeli i kolekcija spotova Offspringa :$reta: . Mada, kada se malo dublje pogleda, rekao bih da Carlijevi andjeli uopste nisu lose izrezirani filmovi, vise je retardirana prica i zaplet i cela ideja uopste. Sta znam, nadam se najboljem.
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Elu Tingol u Ned Jan 04, 2009 5:43 pm

Čini mi se da je drug Aducabar očekivao (ja jesam) da pridodate neke vaše naslove a ne samo da overavate ove napisane. I posle juna ima još meseci. :P
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7254
Pridružio se: Pon Apr 26, 2004 8:26 pm
Lokacija: Beograd

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Daemon Blackfyre u Ned Jan 04, 2009 7:55 pm

hmm rekao bih da je hteo da i mi prosetamo kroz imdb najave. koga bole kurac uostalom, ovako je lakse :P
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Pauleta u Ned Jan 04, 2009 9:42 pm

da bre! i otkud ti elu znas sta je drug Aducabar ocekivao? :P
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Aducabar u Ned Jan 04, 2009 10:13 pm

Očekivao sam da za početak prošetate kroz ovu IMDb listu, a ako neko ima potpuniju listu nek je postavi, pa da pravimo dopunu :) Ovde je ionako samo Holivud, nema in de pen densa, nema Francuza i Engleza, a svakako nema ni naških filmova.

Korisnikov avatar
Zreo za penziju
Zreo za penziju
 
Postovi: 7994
Pridružio se: Uto Mar 04, 2003 11:58 pm
Lokacija: Titovo Užice

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod SonOfTomorow u Uto Jan 06, 2009 9:40 pm

Ne zaboravite na DBZ Evolution, najnovije unakazivanje anime zanra od strane Holivuda...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Avg 29, 2008 3:37 pm
Lokacija: Мунзе Лизголијат

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Ereinion u Čet Jan 22, 2009 1:26 pm

Upravo odgledah trejler za Pink Pantera 2...nisam ni znao da je snimljen...ne znam kad tacno izlazi ali izlazi 2009 :) ima gomila poznatih lica u sporednim ulogama, koga zanima nek ide na imdb pa nek gleda...prvi je bio uzasan, ne znam zasto su ovo uopste snimali, ali cu ga odgledati...

http://www.mtsmondo.com/entertainment/m ... est=122090 - jos jedan novitet, ne znam za kad je tacno planiran :D

sta jedva cekam da gledam u 2009? Samo Inglorious Bastards, to je QT, to ne moze da ne valja :mrgreen:

Two Lovers - feniksova zadnja uloga, rekao je da se povlaci iz glume, to izlazi negde u februaru
Gomorrah - premijera isto u februaru, to gledam na festu
za mart su najavljeni : Race to Witch Mountain - jes diznijev, ali ni dizni nije sto je bio, ovde glumi Carla Gugino i jedan 'glumac' cije ime ne zelim ni da otkucam; Sunshine Cleaning - glumi Alan Arkin to mi je dovoljno...i jedan omfg film za kraj marta i ovog posta - 12 Rounds "Detective Danny Baxter (Cena) discovers his girlfriend (Scott) has been kidnapped by a ex-con tied to Baxter's past, and he'll have to successfully complete 12 challenges in order to secure her safe release."

nastavak sledi...
Slika

Da se opustimo i da se, kada nam neko provali da Tajler Durden u stvari ne postoji ili da je Verbal u stvari Kajzer Sose, samo setimo toga da smo u suštini i mi stoka koja ne zna šta je dobro za nas. Jer da znamo, ne bi postojale stvari kao što su kokakola, čips, cigare ili Ivan Ivanović.

Put your fuckin' mouth on the curb.
Come on man.
I said: Put your mouth on the curb!
Thats it! Now say good night.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 3646
Pridružio se: Uto Apr 16, 2002 11:44 am
Lokacija: Corleone/Sicily

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Pauleta u Čet Jan 22, 2009 1:49 pm

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Marko u Sub Jan 31, 2009 3:09 pm

Član
Član
 
Postovi: 7
Pridružio se: Sub Jan 31, 2009 2:44 pm

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Hurin od Zemuna u Sub Jan 31, 2009 8:31 pm

2009-te izlazi Hunt4Gollum,traje 30 min samo na netu,gledao sam trailer i sa obzirom da su ga pravili fanovi dobro izgleda a,prochitao sam da se snima i Silmalirion.To chekam.Trebalo je od njega da pochnu filmovi...
Very few have knowledge and happynes
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 216
Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 11:35 pm
Lokacija: Taurunum rules

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod GreyWolf u Uto Avg 25, 2009 6:47 am

Član
Član
 
Postovi: 2158
Pridružio se: Sub Okt 18, 2003 6:37 pm
Lokacija: BG

 Re: Novi filmovi u 2009.

Postod Pauleta u Sre Jan 13, 2010 11:09 am

Haha, koga ne mrzi, nek procita svoja (a i druga) ocekivanja za proslu godinu i nek malo porazmisli koliko je bio u pravu ('bo nas transformerwolverine).

Elem, da pokusam nesto slicno ko Adu za proslu, najava onoga sto moze biti zanimljivo i sto planiram da gledam.


SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Daybreakers - do zla boga izvakana tema o Vamp-ljudskoj koegzistenciji i drustvu, sa malko obrnutim ulogama ovaj put. Deluje zanimljivo, moze biti odlican, a moze biti i total trash, al' gore od Twilighta mislim da ne moze :Ober: Youth in Revolt - Michael Cera igra dve uloge (tj. jednu - lika i njegov mu alter ego) i u jednoj od tih nosi madjarske brchicje. Must see, must win! :D The Book od Eli - vise kao ljubitelj zanra nego sto ocekujem nesto preterano kvalitetno i inspirisuce. Mada moze biti zabavan. The Lovely Bones - za ovo nisam siguran sta da ocekujem, kritike ga malo pokopashe, mada opet po traileru deluje zanimljivo i prica i vizuelno. S druge strane, traileri su i pravljeni da te navuku da gledas nesto tako da... :? Legion - ovo mi deluje dosta zanimljivo, neki vid savremenog Paradise losta, ko je gledao australijski low-budget film Gabriel i svideo mu se, volece verovatno i ovo. The Tooth fairy - mili boze :shocked: ovo ne bih gledao ni da mi plate. Felacijom.



SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Wolfman - moje skromno misljenje i nadanje je da ce ovo biti najbolji film godine :da: al' valja sacekati i videti. U svakom slucaju, Del Toro, Hopkins i Weaving, bogme, ja ocekujem dosta. Percy Jackson & the Olympians - jbg, uvek sam bio slab na ove filmove za klince (Spiderwick i Lemony Snickey ftw!), mada mi ovaj deluje kao previse glup. PREVISE. Al' ajd, gledao sam Witch Mountain, gledacu i ovo. A Prophet - francuski film, dobio sjajne kritike, najavljuju ga kao Kuma XXI veka, ulazi u konkurenciju za Oskara itd. Verovatno lupaju gluposti, k'o i uvek, ali deluje da moze biti odlican. From Paris with Love - Dzontra je car. Period. :mrgreen: Shutter Island - sta znam za ovo, Di Capriovi filmovi u zadnje vreme i nisu tako losi, mozda nece ni ovaj.


SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Alice in Wonderland - mili boze ovog filma :shocked: Taman kad pomislite da Depp ne moze biti jeziviji i ne moze da vas vise zgrozi, Burton se nadrogira i napravi nesto ovako. U ovom trenutku mi film deluje totalno uvrnuto da ce svi koji ga pogledaju izaci iz sale sa blagim oblikom sizofrenije. I da ce mame izvoditi decu van posle 14 sekundi filma. Must see u svakom slucaju :mrgreen: Brooklyn's finest - deluje kao rip-off Wirea, najbolje ekranizacije u istoriji :D The Bounty Hunter - ovo je kao neki rimejk/ripoff Mr and Mrs Smitha. Ne znam ni sam zasto mi se gleda. Mada, Anistonova je hot :da: Seasons of a Witch - mh, ovo moz bit super, a moz bit uzas, al' sve Cageove filmove gledam tako da cu i ovaj. Clash of the Titans - uh, uh, UH! Gledao sam stari classic film, ono je tragikomicno kako izgleda, ali i dosta zabavno (ne znam zasto ima samo 6.6 na imdbu...ljudi ne znaju da cene suvi kvalitet :mrgreen: ). Ovaj novi bi trebalo da bude dosta bolji, avantura, efekti, mitologija, krv, ne bi smelo da omane. :Ober: How to train your dragon - zanimljiv crtac, o vikinzima i njihovoj borbi protiv zmajeva koji ipak-nisu-toliko-strasni-ko-sto-oni-misle. A i bice 3D :) I love you Phillip Morris - za ovo sam video trailer i znam da mi je delovao urnebesno, Jim Carrey igra...mada se sad trenutno ne mogu setiti ni o cemu se radi :?


SlikaSlika

Kick-Ass - prica o klincu koji postaje super heroj tek-tako, bez ikakvih moci, vec samo zato sto je zheeelja. Glumi Nicolas Cage pa moram da ga gledam, inace ne bih. :D The Backup Plan - jesus fckin ... film sa Henifer Lopez :gpuz: ::S::


SlikaSlikaSlikaSlika

Iron Man 2 - prvi deo je bio vrlo zabavan, iznad svih ocekivanja. Cini mi se da bi drugi mogao biti jos i bolji, glumi Mickey Rourke. Robin Hood - kazu da ce ovo biti nesto alternativnija verzija price, gde je Robin stvarno zlikovac i razbojnik, Mali Dzon stvarno mali, a serif od Notingema ne toliko los baja. Sta znam, meni se onomad King Arthur svideo, moglo bi i ovo. Robina glumi Russell Crowe. Shrek forever and after - ne znam sto i dalje istrajavam sa ovime. Treci deo je bio apsolutno dosadan i isforsiran, ovaj mi deluje da moze biti samo gori od tog. :? Prince of Persia Sands of Time - gledao sam trailer za ovo. Deluje kao mesavina mumije bez TotalnoIritantnogBrendonaFrejzera i Indiane Jonesa. Meni su Mumije bile zabavne, racunam da bi moglo i ovo. S tim sto sam skeptik prema filmovima radjenim po igricama, jer nijedan nije ispunio moja ocekivanja (a kod takvih filmova nisu velika!) a dosta ih je cak i srozalo (Maxa Payne). I dodjavola sa ovom novom 3D igricom, postoji samo jedan klasik od igrice, ako u filmu ne vidim ovog u beloj pidzami kako skace sa platforme na platformu bicu VEOMA razocaran :mrgreen:

SlikaSlika

Od ostalih filmova koji nisu toliko reklamirani, a dolaze u 2010oj bih pomenuo Despicable Me - komicni crticj, mogao bi biti cool, Predators - khm, khm...jos jedna u nastavku ekranizacija o legendarnom Predatoru, ovaj put sa Adrienom Brodyjem i Laurence Fishbournom, tu je i Danny Trejo (also know as the MACHETTE :D)...trn u oku ovog filma je reziser - Madjar, i cinjenica da glavnu ulogu - jednog od elitnih ratnika/komandosa/sta vec - glumi Erik iz Veselih 70ih, verovatno najmlohavije stvorenje na Zemlji. :? The Sorcerer's Apprentice - jos jedan u nizu Cageovih filmova za decu. Jbg. Inception - SajFaj triler sa Di Kapriom. Gledao sam trailer, deluje dobro. Hari Poter Har - oce li umreti vise... Machette - izlazi u aprilu, ako nije prvoaprilska sala, bice verovatno standardna Rodriguezova koljacina sa dobrom glumackom postavom...samo molim boga da se Tarantino ne pojavljuje.

Dodatno, spaliti sve bioskope i napraviti masovne proteste kad bude izasao Tvajlajt 3 - saga o tinejdzerima/vampirima/vukodlacima/ljubavi/nastanku sveta/zrnu graska/bobanima.

I za kraj, film koji pretenduje da bude najbolji u istorji svih vremena :mrgreen: Ostvarenje koje je okupilu SAVRSENU glumacku postavu, imace verovatno retardirani zaplet, puno akcije, tabanja i testosterona. Pravi omaz Scwarzie/Sly/Van Damme filmovima koje smo gledali k'o klinci i koji se, na zalost, vise ne prave.
Slika
Izlazi 13og avgusta :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

Sledeća

Povratak na Filmske novosti

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron