[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Španska liga - ;)

Španska liga - ;)

Fudbal, Košarka, Odbojka, Stoni tenis....mmmm... Stoni tenis...

Moderatori: Ereinion, Elu Tingol

 

Postod Xerxes u Uto Sep 04, 2007 12:03 am

Pos'o. Kuća. Birtija.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2448
Pridružio se: Pon Dec 22, 2003 1:55 am
Lokacija: U Banjoj Luci

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Ned Feb 21, 2010 11:16 pm

lol 2 ipo godine niko nije postovao..

elem, gledao sam real par puta ove sezone u primeri...na prvi pogled deluju kao najfenomenalniji tim u istoriji svemira - akcije su neverovatno atraktivne, lopta leti s kraja na kraj nevidjenom preciznoscu, golovi prelepi, zajebavaju se na terenu i ponizavaju protivnike..

s druge strane, to je primera. odbrane prakticno ne postoje, i rezultati su ko nama na malom fudbalu. real je vise puta u toku sezone igrao neke nebulozne utakmice, 4-2, 5-3 itd. veceras su upropastili viljareal 6-2, cak se i onaj retard alonso upisao u strelce (njegov prvi gol u realu), iz penala doduse. ponovljenog. to sve do te mere neozbiljno deluje...uopste me ne cudi sto lionu (koji je daleeeeko od onog liona od pre par godina) nisu mogli gol da daju (tj shansu nisu imali, kolko sam cuo). bice drugacije u madridu sigurno, al sta ako ih i prodju, kad ce bilo koja ozbiljnija ekipa da ih izbaci u cetvrt-finalu. mada i cetvrt-finale je napredak za njih ako se uzmu u obzir rezultati u ls poslednjih godina.

na momente je stvarno uzivanje za gledati, nestvaran napadacki potencijal, al bez dobre odbrane, kvalitetnijih protivnika u spaniji (osim barse naravno) i nekog trenera koji zapravo ima autoritet...tesko ce to da funkcionise. primeru mozda i osvoje, al evropu sa ovakvom filozofijom jos dugo nece...my 2 cents.

p.s. kaka izgleda kao da umire od necega. ozbiljno. dao je dva gola veceras, jedan iz penala a drugi mu je jos lakse bilo da da nego penal, al zajebi to, spor je, slab u duelu, nije to to...s druge strane ronaldo cveta, mislim da je igra u realu i spaniji uopste ispunjenje svih njegovih snova. totalna pederastija i eksponiranje u javnosti, madrid ga ocigledno obozava, lik pozira za vreme tekme dok ga slikaju navijaci...bole ga paja
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Uto Feb 23, 2010 12:10 am

btw, covek koji ne prestaje da me odusevljava, david villa...miran, povucen, ni jedan skandal vezan za njega, covek je sa skoro napunjenih 28 godina stigao do cifre od 106 golova na 154 utakmice za valensiju, plus 36 golova na 54 tekme za furiju sto je pogotovo impresivan podatak, fali mu samo 8 da stigne raula po tom pitanju, a ima da igra i igra...pitanje je samo da li ce i gde otici posle ove sezone, i kako bi se snasao npr. u engleskoj, jer kolko znam tamo ga najvise traze.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Uto Feb 23, 2010 2:50 pm

Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Pauleta u Uto Feb 23, 2010 3:00 pm

brate sele brines me, tri posta za redom u manje od tri dana...nekome ko te ne poznaje bi moglo da se ucini da ti zapravo VOLIS spansku ligu...sta je sledece, dolazices na fudbal u dresu Barselone :feler:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod DariusZR u Sre Apr 20, 2011 11:28 pm

Prc,uze Real kup...Jako mi milo zbog toga,prezirem ove cige leprsavce.:)
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 126
Pridružio se: Sre Nov 17, 2010 12:19 pm

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod BEAST u Uto Jul 05, 2011 12:21 am

Španska liga će i ove sezone biti trka s dva konja - Barsa i Real su jednostavno mnogostruko jači od ostatka španske boranije. Skoro kao Jelen Superliga samo imaju Mesija i Ronalda. Tuga.

I dalje mi je draži Real nego Barsini cigani, ali mi se ni malo ne sviđa njihova politika vođenja kluba kao i što ljudi koji rade jedan protiv drugih - te sportski direktor, te direktor, te trener, te predsednik, te potpredsednik, te ovaj, te onaj, te bivši ovaj i onaj, čini vam se da su prepucavanja Lukića i Đurića mala deca za ono što se dešava u Realu. Verovatno će primeru ponovo osvojiti Barselona, mada tu se ne zna zbog povreda a i zbog toga što Murinjo uigrava onu bandu.



Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Uto Jul 05, 2011 10:30 am

izmenila se situacija, valdano je otisao, i sada je (hvala bogu) murinjo u potpunosti zaduzen za sve bitne stvari u klubu (vezane za sam tim). i naravno, odgovornost je sva na njemu
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod BEAST u Uto Jul 05, 2011 10:37 am

Stvarno se nadam da će biti bolje, Murinjo je to, pogotovo što mrzim način na koji su se cigančići ponašali u prvom meču Lige Šampiona u Madridu. Takođe opšta težnja UEFE da fudbal napravi ne-kontaktnim sportom tako što se svira i šta treba i šta ne treba kao i želja pojedinih klubova (Barse i Arsenala pre svega) da proglase svoj način igre za jedini ispravan.



Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 8055
Pridružio se: Sre Apr 10, 2002 8:08 pm
Lokacija: Ponyville

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Orry Main u Ned Dec 18, 2011 10:47 pm

Kakva je trenutno situacija, Real je favorit za osvajanje Primere. Imaju 3 boda vise od cigana sa istim brojem utakmica, s tim da su rijesili najteza gostovanja(osim naravno onog gigantskog legla).
Ova liga jeste predvidljiva, ali forma dva gigant moze da varira. Vidjeli smo kako je Barca prosula bodove protiv Getafea npr., Real protiv Levantea i Socieadada, dakle mogu se desiti neke neocekivane stvari. Ali, kako sada ovo ide, sve su prilike da ce El Clasico rijesiti pobjednika. Ako Real bude imao finu zalihu pred taj mec, onda se moze nadati tituli. A ne daj Boze da izadju samo sa 3+, tesko je stvari ispraviti na Campu, pogotovo sto se gleda medjusobni skor.
Dakle, po meni, Real je favorit zato sto moze duze da drzi formu i samara ove ostale spanske klubove. Imaju mocan tim, trenutno nema mnogo povreda i mnogo je igraca u rotaciji. Dakle, stvari stoje dobro za 'nas'.
Kod Barce je drugacije, jer imaju problema sa povredama i formom pojedinih igraca(Villa), pa ne bih bio iznenadjen da prospu negdje bodove, recimo na nekom tezem gostovanju.
Vidim, nije se nista pisalo o El Clasicu, a volio bih da kazem i par rijeci o tome.
Prije svega, mislim da je Mourinho izgubio utakmicu, krenuo je preofanzivno a glavni ofanzivci nisu odgovorili zadatku (Ronaldo, Ozil). Da bi dobio Barcu napadackom igrom, moras imati posjed i odlicnu igru ofanzivaca, jednostavno.
Ali dobro, Mourinho je riskirao. Mada, napravio je po meni 2. gresku zato sto nije reagovao na poluvremenu, jer je bilo ocito da igra nije nicemu.
Ne kazem da bi 3 defanzivna vezna promijenila stvari iz korijena, ali mislim da bi to bio dobar odgovor na Pepovu 3-4-3 transformaciju.
Kako god, Mourinho za naredni El Clasico ima 2 izbora : da ekipu pripremi maksimalno na napadackom planu igre, ili da krene sa 4-3-3, npr. kao u finalu Kupa Kralja.
Tu je naravno i ta psiholoska blokada, koja ima veze sa igrom pojedinaca, kao sto je Ronaldo npr. Ako to Mourinho uspije da popravi, imace jaku masinu.

Toliko za sad, mozda nesto napisem kasnije.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Ned Dec 18, 2011 11:08 pm

ma bre de da komentarisemo el klasiko, zgadi mi se fudbal svaki put kad gledam barselonu a ponajvise kad pobede real...tj kad ih uzmu pod svoje i vozaju ko majmune kao na kraju tekme. nervira me cinjenica da, iako real igra ubedljivo najbolji fudbal na svetu (gaze, rasturaju, i demoliraju sve na sta naidju, plus to sve izgleda lepo osim sto je efikasno), ocigledno imaju kompleks, pre svega ronaldo, i skoro uvek podbace protiv hobita. pa rodjache, ne mozes, neee smes da promasis ceo gol sa 2 metra, ne ako glavom/nogom/dupetom mozes da das gol odakle oces, i ne ako igras protiv barse. on kao da ima potrebu svaki put da se dokazuje i nerezonski krece da solira, i redovno mu uzmu loptu. sto kaze ortak, ovi nisu cak ni morali da se valjaju i glume, nije dotle doslo...

slazem se, mislim da real uzima prvenstvo, ako ista, brzo su se oporavili; mislim da u evropi nigde nemaju konkurenciju, i jedino im barselona predstavlja problem, tako da ostaje da se nadamo da cje ih neko izbaciti u ligi sampiona...leverkuzen svakako nece.

inace nikad nisam voleo real, iako je fakat da su najveci klub na svetu, ali gotivim murinja, i svidja mi se ekipa, sve su vrhunski fudbaleri u pitanju (pogotovo mi je ozil favorit)
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Orry Main u Ned Dec 18, 2011 11:14 pm

Pa to je ta psiholoska blokada, jako oruzje za Barcu :x . Jednostavno, igra ekipe opadne za 50% kada igraju protiv cigana, uplase se ili sta ja znam....Pa jbt, cak loptu ne mogu dodati kako treba. Da ne pricam o zicerima i takvim stvarima.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Orry Main u Ned Jan 08, 2012 10:47 pm

Cudne stvari se desavaju u Spaniji, najblaze receno. Real igra dosta lose, ali je uspio da dobije Granadu prije svega zbog terminatora Benzeme koji ako ovako nastavi ce ozbiljno da zaprijeti Messiju za Zlatnu Loptu i ostale nagrade, novi Phenomeno samo se apgrejdovo. Lik nema brzinu, ali sve ostalo da. Odusevljen sam njegovim partijama. No, problem su ostali igraci. Bas ko da im alkohol jos tece venama od proslave, dvije blijede partije na pocetku godine. Ni trunke agresivnosti u igri, lezerni pristup...nekarakteristicno Joseovim ekipama, zato je i bio ljut Mourinho. A sta tek reci za Ronalda? Publika zvizdi, svi polako pocinju da gube strpljenje u ovaj projekat, ekipa ima mentalnu blokadu kada igra sa Barcom i vjerovatno ce izgubiti bitku za kup u januaru. Teska situacija, kako se cini, Mourinho nije nasao recept za Barcu, novu Barcu. 4-3-3 sa Pepeom u vezi je dalo rezultat, a on se opet kockao sa dva defanzivca i opet dobio po p....Al' ni to rjesenje sa Pepeom nije vise sigurno, jer su igraci u losoj formi, a Barca igra 3-4-3 sa pojacanim veznim redom. Ne vidim svijetlu buducnost za Real, iako sam navijac.
Ali, ono najcudnije, Real je lider. Sada je plus 5, Braca iz Katalonije nisu zakazala ni ovaj put, izvukli su 1-1 protiv Barce na svojoj Cornelli El-Prat i dali su Realu malo prostora.
Barcelona igra odlicno, ali kada su motivisani, a to dodje protiv Reala ::T:: . Bezvoljno igraju ove 'male' meceve, i mozda bi se mogao otkinuti jos koji bod Barci pred drugi ligaski Clasico, u kojem ce se opet razjasniti neke stvari.
Da podcrtam, Real ima prednost i vjerovatno bolje sanse za Primeru iako je Barcelona bolja ekipa, prvenstveno zato sto je veca sanse da Barca izgubi male utakmice. Onda ni pobjeda u El Clasicu nece puno vrijedit'. Mada ne znam koliko ce navijace titula zadovoljiti ako izgube sve duele protiv Barce u medjusobnim omjerima ove sezone ::LJ:: . To pece posebno, i eventualni trofej ce se ciniti kao nezasluzen.
No, ipak ima malo nade. Na celu kluba je covjek koji prima 10 miliona godisnje i koji je drugi najbolji trener svijeta :mrgreen: , a siguran sam da ce se vratiti staroj taktici protiv Barce. No, ima on dosta problema:forma igraca, psiholoska prednost Barce, povjerenje navijaca. Veoma teska situacija za Mourinha i ekipu.
What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Daemon Blackfyre u Ned Jan 08, 2012 10:51 pm

heh cim si postovao znao sam da su ovi opet kiksnuli :D u pravu si, malo ce im znaciti titula ako barsa nastavi da ih dobija...al za kup, videcemo, murinjo kad-tad mora pronaci recept. svidja mi se sto ozil najzad dize formu, a benzema stvarno kida
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: Shpanska liga - ;)

Postod Orry Main u Čet Jan 19, 2012 12:25 am

What's it saying, my precious, my love?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 225
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 11:03 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Sport

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Bing [Bot] i 6 gostiju

cron